Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.27 hetes terhesen vérzés,...

Kb.27 hetes terhesen vérzés, volt valakinek?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?

2017. nov. 10. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond?
2017. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt. A második babával egyik nao arra keltem hogy sötétbarna vérzésem van. Bementünk a klinikára, nst, több ultrahang, kézi vizsgálat. Nem tudták megmondani az okát, méhszáj zárt volt, baba rendben volt. A biztonság kedvéért kaptam tüdőérlelőt. Időre született, normál súllyal, egészségesen.
2017. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt. Rohantunk a kórházba, nst, uh, méhszáj vizsgált, de mindent rendben találtak. Utána 2hétre rá újra véreztem, akkor is kórház, vizsgálatok, semmit nem találtak. Kaptam tüdő érlelőt. Szigorú fekvés, 3x2 magnézium. Csak annyira keltem fel, hogy kimenjek wc-re. Ennek ellenére volt még kétszer vérzès. Az utolsónál rengeteg vér jött, amikor ráültem a wc-re, kizúdul (bocsánat, nem tudom máshogy megfogalmazni), azt hittem a magzat víz, mert olyan mennyiség volt, de lenéztem és láttam, hogy élènk vörös darabos vér. Rohantunk be a kórházba, kiderült, hogy levállt a mèhlepèny. Sürgősségi császár lett a 36. héten.

Orvosod mit mondott?

2017. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát kb.ugyanez, mert mindent rendben találtak. Nem tudták megmondani, hogy mi okozza. :/
2017. nov. 10. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!