Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párotok a 2. és többedik...

A párotok a 2. és többedik terhesség alatt is figyelmes?

Figyelt kérdés
A 2. terhesség már megszokottabb, ismertebb mindkét fél számára. Emellett ott van már 1 vagy több gyerek is, akik eléggé elvonják a figyelmet. A párotok ugyanolyan segítőkészen áll hozzátok, vagy esetleg elengedte magát és közel sem olyan, mint a legelsőnél? Ugyanúgy simizgeti a pocit, készít fotókat, látszik rajta az öröm, érzelmileg is mellettetek áll, beszélget róla, vagy úgy viselkedik, mintha ez már a megszokott hétköznapokhoz tartozna és nem szükséges a felhajtás?
2017. nov. 13. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

2. terhesseg es a megszokott hetkoznapokhoz tartozik, nincs szukseg felhajtasokra. Pedig meg csak 10 hetes vagyok. Annyi csak, hogy nem hagyja amikor egyutt vagyunk, hogy en emelgessem a 13 kilos gyereket. Az eletunk idaig valtozatlan. Annyi csak hogy en egyfeszt rosszul vagyok... varom a buvos 12 hetet.

Mondjuk az elso terhesseggel se volt erzelgos, mondjuk en sem vagyok az a tipus. Ez egy termeszetes dolog az eletben, nem szukseges korites melle.

2017. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az elsővel. Soha nem vártam el különleges bánásmódot, mintha én lennél az egyetlen nő, aki gyereket vár. Néha beszélgettünk arról, hogy milyen lesz, ha megszületik, de ez sem volt állandó téma. Fotót pedig miért készített volna a pocakomról? A gyerekekről igen.
2017. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Mi az első terhességet is ugyanolyan természetesnek vettük, ilyen has simogatások meg egyiknél sem voltak - minek?

Annyi volt más, hogy amíg az elsővel elkísért a vizsgálatokra ha a munkája engedte, addig a másodiknál otthon vigyázott a nagyobbra

2017. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Engem végig a tenyerén hordozott a férjem az elsőnél és a másodiknál is. Kíváncsi leszek a harmadikra. :)
2017. nov. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
(Az en paromnak mar van egy 10 eves fia mastol .) Terveztuk a babat, egybol osszejott, most leszek 8 hetes . Eddig nagyon edes, figyelmes... az elso rosszulletemnel ejjel halkan probaltam kijonni mellole... behajtottam az ajtot nala .... erre 1perc mulva kerdzi, nem tudsz aludni? Nem mondom rosszul vagyok.... erre kijott es ott ult mellettem a kanapen 😂 mondom most minek keltel ki? Ha eppen hanyok, van hogy odajon es hatulrol atolel ovatosan.... mikor utana meg csak fekszem, kerdezgeti mit hozzon nekem 😊 olyan edes! Mikor tud eljon velem dokihoz . Ha nem; egybol szolt anyujanak hogy nem jonne e el velem.... 😊
2017. nov. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Hú, utolsó, én megőrülnék, ha a párom ilyen lenne, mint a tiéd :DDD

Hánysz és közben odajön ölelgetni?? Elég bizarr....

Túl lelkesnek tűnik nekem apuka, ez már túlzás szerintem, semmi életteret, magánszférát nem hagy neked.


A párom ugyanúgy viselkedik most, mint első terhességem alatt, kettőnk közül én vagyok az, akinek nem újdonság ez az egész, nem is foglalkozok az állapotommal, sőt, azon drukkolok, hogy minél kisebb legyen a hasam és jól bírjam, hogy minél tovább tudjak dolgozni.

2017. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!