Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallott valaki arról, hogy a...

Hallott valaki arról, hogy a terhesléses cukor vizsgálat során a vízbe valódi citromból facsart levet lehet rakni?

Figyelt kérdés
A múltkor egy másik kismamával együtt voltunk benn, akivel a nővér jól ismerte egymást, és az mondta, hogy miért nem hozott citromot (gyümölcsöt), mert azt lehet belerakni. És ha ez igaz, miért nem mondják meg a kismamáknak? Szerintem a cukros víz KÍNZÁS...
2010. máj. 31. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia ha még nem vagy tul rajta ak,kor vigyél egy citrom kifacsart levét. ugy egész ihato..
2010. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet bele tenni,de ezt a védőnődnek kellene mondania,hogy vigyél magaddal egy felet.

Nekem szólt előtte a védőnőm.

2010. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én épp ma voltam. Nekem is szólt a védőnőm, hogy vigyek, de én már előtte tájékozódtam pont itt az oldalon, hogy lehet vinni.
2010. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg bele lehet rakni. Úgy valamivel tűrhetőbb az íze..mármint, ha ezt az ééééééédes valamit lehet íznek nevezni. :/ Sok sikert!
2010. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Engem a dokim figyelmeztetett erre. Vittem is egy fél citromot, a nővér belefacsarta a koktélba. :) Én fél literes sörösbögrében kaptam a löttyöt, jéghideg vízzel, úgyhogy olyan volt a limonádé, nekem nagyon jól esett. :)

40 hetes km

2010. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
mi a farkam az a terhesléses? 5x olvastam el és még mindig nem értem...
2010. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A farkadat ne rakd az édes szmötyibe, attól még nem lesz fincsi. Egyébként terheléses cukorvizsgálat. Ilyet minden kismamánál csinálnak, a terhességi cukorbetegség vizsgálata miatt, sőt a "sima" cukorbetegeknél is így vizsgálják a cukorszintet.

Én mindig otthon bekeverem a koktélt, hideg vízzel, citrommal, és mindig iható. (pcos vagyok, fél évente nézegetik..)

2010. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk teát is kell/lehet/érdemes vinni. Én vittem citromot is és tök fincsi valami lett az eredmény, kivéve a nagyobb cukor darabokat, amik nem olvadtak el. Azért elég volt egyszer ezt megélni, sajnálom a cukorbetegeket, akiknek többször van ilyen vizsgálat.
2010. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem terheségem idején háromhavonta küldtek terhelésesre egyszer se vitem citomot,teat v hasolot tudomásul vetem h rossz de baba késöbi egészsége miatt muszály ez a vizgálat.Igy meg idtam (ráadásul)langyos,tömény édes lötyöt.Azt mondom ha ne mondják h vigyél citromot vagy te felejted el akor se pánikolj meg lehet inni tiszán is.
2010. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is lehetett citromlevet beletenni, de csak ha már otthon kifacsartad. Én nem tudtam és egy fél citromot vittem. Jól leszúrtak, hogy az egy laboratórium és én mit képzeltem, hogy itt összefröcskölök mindent citromlével facsarás közben. Azért nagy duzzogva belefacsarták, de szegény védőnőmet jól elmondták minden hülyének, ugyanis ő mondta, hogy vigyek egy fél citromot.
2010. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!