Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig csuklik egy baba...

Meddig csuklik egy baba átlagosan a pocakban? 32 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hogy érted? Míg meg nem születik, aztán kint is csuklik majd elég sokat az első félévben. Hogy hány percig? Sosem mértem, úgysem tudtam volna semmit tenni, egyszer csak abbahagyja :))) Egyébként a babákat általában nem is zavarja, a felnőtteket inkább :)) Ha megszületik, néhány korty szopitól elmúlik a csuklás .)
2010. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Atlag 1 percig ,az enyem.
2010. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én babám, volt, hogy 2 percet csuklott, de van olyan, hogy 10-15 percig csuklik szegény. Az átlag a 7-10 perc.

40 hetes km

2010. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, csak már megijdetem, mert eddig pár percig szokott most meg negyed ora is volt, és csak akkor hagyta abba mikor helyzetet változtattam.
2010. máj. 31. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem naponta 3x-4x csuklik. Percekig. Szerintem van olyan,hogy 10 pecig is. Sokszor már sajnálom szegénykét, de nem tudunk mit tenni. Fejlődik a kis tüdeje. 35 hetes km.
2010. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom képes volt a pocakomban 10-15 percig is csuklani. Most 2,5 hónapos és naponta ugyan ezt megteszi. Van úgy, hogy hiába adok neki cicit, vagy vizet, nem kéri vagy nem fogadja el. Még itt is van, hogy 10 percig is csukli, de már nem annyira sűrűn, mint a pocakban. Boldog babavárást kívánok:)
2010. jún. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van hogy fél vagy 1 perc, de tegnap este fürdég közben 10 percig is csuklott aranyom.Ez egy természetes dolog, nencs rajta mit aggódni.

37 hetes kismama

2010. jún. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!