Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul hajoltam, és azóta...

Rosszul hajoltam, és azóta egy kicsit érzékeny az alhasam. Okozhat ez bajt?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, lehajoltam egy fiókot kihúzni, de az kicsúszott, és utánanyúltam. Lehet-e ez kiváltója egy vetélésnek? Pedig próbálok annyira vigyázni magamra! Nem vérzek, és remélem, nem is fogok, de azért aggódok, mert első terhesség.
2010. máj. 31. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nemhiszem hogy problemat okozhat, de maskor azert ugyelj magadra. en is csinaltam ilyen mutatvanyokat, es gyakran masztam szekre, asztalra fel, nah, hat ettol most eltiltott a ferjem, pedig masznek:)

azt javaslom, hogy pihenj amennyit tudsz, helyrejossz, de vigyazz, maskor, inkabb hagyd hadd essen le az ami le akar. inkabb a fiok mint te.

sok pihi, es Gratulal a babahoz!

20+3hkm

2010. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mától kezdve semmi emelés, hajolás, pakolás... Csak most ne legyen baj!!! Egy picit érzékeny még mindig, vettem be Magne B-t, remélem, csak meghúzódott egy picit.
2010. máj. 31. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:

elozo vagyok. csak nyugi, mindig ezt mondjak, amit nem annyira konnyu beatrtani:) en 3 hetig fekudtem egy beverzessel, azota minden ok, de 3 kilo a max amit emelhetek.

sok sok kitartast neked, es problemamentes babavarast!

2010. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi baj!Nem szabad ennyire stresszelni a terhességtől.Ha nem vagy veszélyeztetett, nem volt vetélésed, és nem véreztél, minden mehet ugyanúgy tovább.Egy egészséges terhességnél nem okoz gondot a hajolás.Én 24 hetes vagyok, és zavartalan a terhességem.Teljesen természetes állapotnak fogom fel.A mai napig én takarítok ( porszívózás, felseprés,felmosás), én főzök, mosogatok, mosok , teregetek.Ha hétköznap elfogy valamink, bizony elmegyek bevásárolni, és hazahozom a 4 kilós szatyrot is.Pucoltam már ablakot, a pakolás mindennapos.Nem várhatom el a férjemtől, hogy ő csináljon mindent, mert rengeteget dolgozik.Ráadásul olyan helyen dolgozom, ahol beteg gyerekek vannak.Van, hogy a lebénult,4 éves kislányt fel kell vennem, és letenni az ágyra.Nincs ott senki aki segítsen.De nem mondhatom azt neki, hogy bocs, nem nyúlok hozzád.És soha nem görcsöltem, nem véreztem, vagy barnáztam.A kislányom szépen gyarapodik.A hajolás a mindennapi élet része.Ha nem pakolsz el, rumli lesz a lakásban.Ezzel csak azt akarom mondani, hogy oké, vigyázz nagyon magadra, de azért nem kell búra alatt élni.Egészséges terhességnél ezek nem okoznak vetélést.Egyedül az emeléssel kell vigyázni.
2010. jún. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, nagyon köszönöm!!!
2010. jún. 1. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!