Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt veszekedtél...

A terhesség alatt veszekedtél a férjeddel?

Figyelt kérdés
Nem 5 perces vitára gondolok... Ha volt ilyen, nem ijedtél meg? A felhőtlen boldogságban 9 hónapig úszók, most,ha lehet ne válaszoljanak. Olyanok érdekelnek, akiknél szokott lenni nagyobb veszekedés.
2017. nov. 18. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Nem vagyunk veszekedősek. Tudom nem nekem szól a kérdés. Viszont a baba születése után lettek viták, kiabálás is. Csak azért irom hogy lásd hogy egy jó kapcsolatot is megvisel egy baba születése, lesznek nehéz pillanatok, ha már most veszekedés van meg alapból is jellemző lesznek nagyobb gondjaitok. Próbáljatok meg máshogy állni egymashoz, kevesebbet veszekedni.
2017. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Terhesség előtt is, alatt is. Mégis együtt vagyunk 10 éve. Mi ilyenek vagyunk, összekapunk, aztán szerelmesen kibékülünk. :)


Lehet tudni mennyire komolyan vesztetek össze és min?

2017. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Sajnos szules utan nemsokkal el is hagyott.
2017. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj, kisebb összezőrdülések ugyanúgy voltak, mint máskor. Egy nagy veszekedésünk volt. Igazi ajtócsapkodós fajta, de az sem meglepő nálunk. Évente egyszer, max kétszer előfordul. Főleg feszültebb időszakban. Aggódtam a babáért, ha ezt érted ijedelem alatt, főleg, hogy veszélyeztetettként indultam, de jobb volt kiengedni a gőzt, mint tovább fortyogni magamban.
2017. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Mi csak akkor kapunk össze, ha feljön a védőnő témája. De nem tart sokáig.
2017. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Persze. Sőt, a pici születése utáni első pár hónapban minden nap hozott egy tábla csokit, mert akkor kisebb volt az esély a patáliára :D Szerencsére felfogta, hogy ezek a ribilliók nagyrészt a hormonok miatt vannak és eljön még az idő, mikor újra normális leszek és nem egy sárkány :)

Azóta a 3. babát várjuk, 11 éve vagyunk együtt.

2017. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok várandós még tervbe sincs. Csak ő veszekedős közegből jön, megszokta, én viszont nem. Megfordult a fejemben, hogyha babát várunk majd, hogy hat majd ez a babára, ha már most ennyire megvisel engem. Félek, hogy majd azt gondolom, hiba volt a gyerek, mert hallani/látni fog ilyet. Mivel távoli jövő, van időnk változtatni, de érdekelt, hogy másokban is jönnek-e ilyen gondolatok nagyobb vita után.
2017. nov. 18. 16:36
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak ő a veszekedős típus, akkor hogy kell ezt elképzelni? Kattan neki valami, kiabál neked meg msgyarázr, te üehr csendben hallgatod míg kitombolja magát, azután szánod bánod magadban még pár órahosszáig?
2017. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Hajaj...és mindegyik terhességem alatt elég sok aggódás, feszko volt, de mindig megbeszéltem a babákkal, h ők ne aggódjanak csak növekedjenek békésen.
2017. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy is jellemző rá az "ugye szeretsz?" típusú önbizalomhiány, de a terhessége alatt ez hatványozódott. Nem veszekedtünk miatta, csak idegesített. Én szóltam hogy ezt fejezze be, ő meg elment sírni.

Amikor megszületett a gyerek és helyreállt az egyensúly, jót nevettünk ezen.

2017. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!