Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetes vagyok.3 napja vettem...

36hetes vagyok.3 napja vettem észre, hogy alul olyan ritmikusan mozog a babám, mintha lélegezne. Tudom, furcsa, én sem értem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mint amikor vkinek a tüdeje ritmikusan mozog légzésnél. 4napja voltam genetikai ultrahangon, jó volt a magzatvízem.

Lehet hogy nagyon buta vagyok, csak én úgy tudom, hogy magzatvízben nem lélegeznek, hanem ha próbálkoznak, akkor csuklanak.



2017. nov. 17. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem rögtön a csuklás jutott róla eszembe...nem csuklik?
2017. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csuklás lesz.
2017. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csuklik. De a babák sokkal többször csuklanak, mint a felnőttek, sokkal szaporábban, nekem olyan 1 mp-enként csuklásai voltak.
2017. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ennyire szolidan is tudnak csuklani? Mert érzem amikor csuklik a pici.

Ezt viszont csak akkor érzem, amikor oda teszem a kezemet.

2017. nov. 17. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt éreztem, egy csomó videót csináltam is róla de senki nem tudta megmondani hogy mi ez,de tényleg olyan volt mintha lélegezne,aztán jöttek a csuklással nekem is,de az sokkal erőteljesebb volt a fiamnál,tuti nem csuklás volt :)
2017. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 33 hetes vagyok a 31. héten fedeztem ezt fel. utánna néztem mi lehet ez az orvost is megkérdeztem és mondta hogy csuklik. 3 videom is van róla :D elèg hiperaktív és erős baba ez a legkellemesebb amit érzek mert ahogy üt rúg mdg forgolódik kegyetlen. azért csuklik mert fejlődik a tüdeje gyakorolja a lélegzet vètelt a kinti életre és bizony félre nyeli a magzatvizet :D
2017. nov. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!