Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8és fél hetes terhes vagyok...

8és fél hetes terhes vagyok és szurkál a hasam az rosszat jelent? Azért aggodok mert lisztérzékeny vagyok.5és fél hetesen állapította meg a doki de csak 2hét mulva kell mennem hozzá.

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

a lisztérzékenységnek ehhez semmi köze!!!

a hasszurkálás ebben az időben normális. sőt van aki egészen végig érzi a terhessége alatt.

2010. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy semmi köze a lisztérzékenységhez,csak leírtam hogy tudjátok.Amugy nagyon köszönöm a válaszod!
2010. máj. 31. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:

a leszterzekenysegnek semmi koze a hasadhoz, az teljesen normalis, mert no a mehed, nyulnak a szalagok, a megjon eres is normalis, meg erezni fogod egy darabig. boldog babavarast!

20+3hkm

2010. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen.Neked is grat.Sok sikert!
2010. máj. 31. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez normális jelenség!Nincs semmi baj!

Gratu!

2010. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet köze a lisztérzékenységhez is. Én is az vagyok és 4x vetéltem el emiatt, mire megtudtam, hogy ez okozza a vetéléseket. EZ nem azt jelenti, hogy Veled is ez fog történni, és nem lesz minden rendben a babáddal, csak leírtam, mert nagyon sokan nem hallottak még ilyenről, és akkor nincs is... SZóval a gluténmentes diétát mindenképp tartsd be, mert csak íygy tudja a szervezeted feldolgozni a tápanyagokat, ami feltétele annak, hogy a babád tovább fejlődhessen. Ha elfogadsz még egy tanácsot, akkor szed Femibion 800 terhesvitamint. Szurkolok Neked!
2010. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És hol tudom megvenni ezt a terhesvitamint a gyogyszertárban?Amugy szedem a mabne b6 ot meg az elevitet!Én amugy tartom a diétát már fél éve közben voltam méhátfuváson meg a petefészkemben a peték cisztává alakultak és rá 3om honapra estem teherbe.Azt mondta a védőnő ha tartom a diétát minden rendben lesz.Hát bízzok benne!Köszi a válaszod!
2010. máj. 31. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Femibion 800-at kapsz a patikában. Boldog babavárást!
2010. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2010. jún. 1. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!