Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldökpiercing terhesség...

Frigg kérdése:

Köldökpiercing terhesség ideje alatt?

Figyelt kérdés

Arról szeretnék érdeklődni, hogy akinek volt/van köldökpiercingje és babát várt, hogy működött? Kivettétek már az elején, vagy bent hagytátok egy darabig? Ha jól tudom van kifejezetten kismama piercing is (rugalmas, hosszú szárú). Tapasztalatokra lennék kíváncsi. És ha kivettétek, összenőtt-e teljesen utána a helye?


Én ugyan még nem vagyok várandós, de az elkövetkező 2-3 évben tervezünk babát a férjemmel. Van már két köldök pc-em, és még kettőt tervezek, ezért érdekel a dolog. Előre is köszönöm a válaszokat!:)


23/N



2013. dec. 11. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Èn mèg nem vettem ki, mèg nem vettem èszre szàmottevő növekedést a hasamon, tervezek beszerezni egy kismama piercinget...

Itt az èn kèrdèsem hàt ha segít...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

elolvasom a kérdést!

2013. dec. 11. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem lányommal volt. Kivettem 16 hét körül mikor már láttam hogy nagyon feszül.
2013. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem volt kismama piercingem.olyan mint egy önvédelmi eszköz,de megéri megvenni :)
2013. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kismama pc-m volt. Talán az utolsó trim vége felé vettem ki, és ahogy hazaértem a kórházból vissza is tettem. Nem nőtt be, nem repedt szét. És soha senki nem szólt, hogy minek van benn.
2013. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ú, köszönöm a válaszokat! Akkor jó, most megnyugodtam :)
2013. dec. 11. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még 16 évesen csináltattam pircinget. Most 27 évesen lett egy kis fiam én 7-8 hónapban vettem ki mert nagyon feszült a hasam , nem szakadt szét a bör és nem nőtt be .

Anno kislányommal végig hordtam a terheség alatt vele végig.

Viszont amikor megszületett elég hosszú ideig nem hordtam talán egy évig és nem nőtt be.

2013. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én most20 hetes vagyok,alig látszik a hasam(hátsó falon tapadt meg a lepény) így nem zavar egyenlőre.Később én is szerzek olyan "kismama ékszert" mert nekem ez emlék(betegségből gyógyulásom)nem szeretném,ha beforrna vagy újra kellene szúrni.
2013. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én elég hamar kivettem, mert begyulladt a bőr, mert ahogy várandós lettem, a szervezetem rögtön kezdett kipárnázni - kis úszógumi nőtt, hastájékon is kezdtem plöttyedni, és sokszor az öltözködésnél beakadt a köldökpiercingem, nem akartam kockáztatni egy gyulladást, gyógyszeres kenőcs használatot, hát kivettem.

most már lassan 1 éve nincs bent, jó csúnya a bőröm a luk környékén, ráadásul az a terhességi csík ott még sötétebbé tette a bőrömet, és az is lehet, hogy összeforrt az egész. majd kifúratom megint, mert most meg már jobb, ha valamivel takarom ott a bőrt, nem néz ki túl szépen (pedig a bőröm olyan szép és nincs kirepedezve amúgy!)

2013. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még akkor kivettem mikor még nem is voltam terhes, mert begyulladt. De most a 20 hét fele ki kellett volna mert igy is látom h ki van nyulva a lyuk, ilyen hosszùkás. Elvékonydott, pedig még nem nagy a hasam. De remélem ha megszületik még visszatudom tenni.
2013. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!