Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél ugye nem...

Korai terhességnél ugye nem árt a nagyobb mennyiségű magnézium?

Figyelt kérdés

Még csak pozitív tesztem van. És még 3 nap van a nemvártig, de már határozottan pozitív tesztjeim vannak.

Menses-szerű görcseim vannak, ezért magnéziumot vettem be. Reggel egy magne b6-ot, délután egy magnesii citricii-t.

Ugye ennyit lehet, hogy ne görcsöljek?

Sajnos már többször szakadt meg ezen a ponton terhességem, és mindig nagy görcsökkel járt. Gondoltam, megpróbálom így megelőzni.

Korábban terhesen ennél sokkal többet szedtem.


2017. nov. 7. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Görcsölésre jó a magnézium, de attól nem marad meg a baba.

Ha több vetélésed volt már, akkor lehet hormonpótlás kellene, menj mielőbb dokihoz.

2017. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem árt.
2017. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megy a hormonpótlás!
2017. nov. 7. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem árt napi 3 at is adnak görcsölés ellen
2017. nov. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy magneB6 kb. 50 mg magnézium, egy magnessi citrici kb. 56 mg magnézium, mert 500 mg magnézium-citrátnak 11,23%-a magnézium. Tehát ez kb. 100 mg, miközben a normál napi szükséglet 375 mg kb.
2017. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!