Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, ha sok haja van...

Szerintetek, ha sok haja van a magzatnak azt jelenti, jó a tápanyagellátása?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk UH-n és mondták sok a haja.
2017. nov. 21. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez komoly kérdés? Ugye nem.
2017. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem azért van a gyakori kérdések, hogy kérdezzünk kedves első válaszadó?
2017. nov. 21. 14:57
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Persze, kérdezz, de ne lepődj meg, ha a kérded alapján hülyének néznek. Most ezt történt.

Annyira abszurd az elképzelésed, hogy sajnálom a gyereket.

És ha nem esett volna le ennyiből:

nem, semmi ilyenre nem utal.

2017. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem olyan, mint a fű, ha sok vizet kap.
2017. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Az afrikai éhezők országaiban is rengeteg hajjal születnek a babák , olyankor, amikor még az anya sem jut megfelelő táplálékhoz, nyilván nem jelent semmit a haj az ég egy adta világon. Genetikailag meghatározott ez is, másnak nincs hozzá köze. Alultáplált, drogfogyasztó anyának is lehet hajasbaba újszülöttje és egy mindenre odafigyelő, lelkiismeretes, egészségesen táplálkozó anyának pedig kis kopaszka. Ennyi a történet.
2017. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
De nagyokos itt mindenki, amúgy én nem tudom a választ, van diplomám, de nem csecsemökböl, fogalmam sincs miért hajasbaba az egyik, a másik meg nem. Az én lányom nem kapott sok tápanyagot az biztos és nem is lett sok haja, de megnézték és minden vitamint, ásványi anyagot kellően el tudott szívni belőlem.
2017. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán genetika
2017. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az uh-n nekem is azt mondták hajas baba lesz, még le is lett mérve hány mm. Szinte kopasz volt amikor Megszületett. Szóval ne vedd biztosra, hogy tényleg sok haja lesz.
2017. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Semmi köze a tápanyagellátáshoz. 2 terhességem volt makulátlan laboreredményekkel, tökéletesen működő méhlepénnyel és a nagyobb lányom tök kopasz volt, a kicsi pedig óriási hajjal született (a nővérének 10 hónaposan volt annyi haja)

A nagy 3 éves, lapockáig érő erős haja van. A kicsi 7 hónapos, már figyelni kell, hogy ne lógjon a szemébe a haj.

2017. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
😂😂😂
2017. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!