Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esély van ikerterhesség...

Mennyi esély van ikerterhességre, ha?

Figyelt kérdés
Apai ági dédpapámnak volt egy ikertestvére, a párom anyai nagymamájának pedig ikerterhessége, amit sajnos még kellett szakítani. Mennyi esély lehet, hogy nekünk is ikergyerekeink legyenek, ha ilyen előfordult a családjainkban?

2017. nov. 21. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

előre senki nem tudja megjósolni.

Egyik lány barátoméknál,soha egyik részükről sem voltak iker terhességek. Visszavezették a családfát is stb.

És lám 3-as ikrei születtek,egészségesek szépek,okosak,értelmesek.

2017. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés.
2017. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan annyi mint bárkinek. Férfiaknak semmi köze hozzá, hiszen a női petesejt osztódik, vagy a petesejtből kettő érik meg és termékenyül meg. Ez tőled függ nem a felmenőktől, esetleg női ágon lehet némi nemű minimális esély, ha sok az iker azon az ágon. De az sincs szerintem több 1 %-nál :)


Ez a te petéiden múlik.

2017. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sok. De jobb is, ha egy van. Rizikós az ikerterhesség. Én a 20. héten vetéltem el az ikreinket, mert a méhszájam nem bírt el 2 babát.
2017. nov. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
[link] elég jól le van írva a kérdésedre a lehetséges válasz. Áttételesen ugyan de a férfiak is örökítik a hajlamot az ikerterhességre a lány utódaik révén. De elsősorban az anyán múli hogy hajlamos e a hiperovulációra.
2017. nov. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!