Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi teszt tévedhet ha...

Joker001 kérdése:

Terhessegi teszt tévedhet ha két csik az eredmény?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2017. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Létezik fals-pozitív eredmény!

De nagyon ritka !

Milyen tesztet használtál ?

2017. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem igazán
2017. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a coraxxal megtörtént ilyen. Egyértelmű pozitív volt, de nem voltam terhes. De ez hihetetlen ritka.
2017. nov. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem igazán, de olyan létezik, hogy van pozitív teszted, mégis megjön. Ezt hívják kémiai terhességnek. Elindul valami, de megáll. Ilyenkor is termelődik már hcg.

Ezért szokták nézegetni, hogy a halvány csík erősödik-e.

2017. nov. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Terhesség nélkül nagyon ritka a fals pozitív teszt... mint a fehér holló.


Olyan viszont gyakrabban van, hogy pozitív a teszt pár nap múlva meg megjön mégis... elindul valami de mégse marad meg. Ahogy előttem is leírta egy válaszoló. Ha minden nő tesztelne mondjuk nem várt előtt 2 nappal, meglepően sokszor tesztelnének halvány pozit. Még is megjönne a havijuk. Nem akarok nagy baromságot mondani, de olvastam valahol, hogy kb 4 havonta simán terhes lesz mindenki aki nem védekezik. Maximum nem tud róla. Sajnos ez ilyen.


De a pozitív teszt az ilyen szempontból mindig terhességet jelent. Ezért érdemes nem várt után tesztelni és a kimaradt mensi után 2 héttel menni az orvoshoz. Illetve két tesztet is megnézni, pár mondjuk 4 nap eltéréssel, ha erősebb akkor jó :)

2017. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem totál fals pozitív volt. 5 hónapos volt a kisfiam, amikor egyik nap éreztem, hogy meg fog jönni. Gondoltam szülés óta még úgyse jött meg, de nem jött, az érzés meg nem múlt. 1 hét után mikor még mindig nem jött meg csináltam egy tesztet, full pozitív lett, hívtam is az orvosom, elmentem UH-ra, semmit az ég világon nem látott, totál vékony volt a nyálkahártyám. Rá 4 hónapra jött meg először:). De ez tényleg borzasztó ritka.
2017. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!