Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 34-35. hetes...

Hogy vagytok 34-35. hetes kismamák? Mennyit gyarapodtatok eddig?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, 10 kilóval vagyok nehezebb. De nem aggódom különösebben. Elég sokat keményedek, a babám visszafordult farosba:S. Egyébként jól bírom a hétköznapokat. Ezen a héten fejezem be a gyerekszobát.
2017. nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, en 35+2 hetes vagyok, eddig 7 es fel kilot hiztam.

58 kiloval kezdtem, es 174 cm vagyok. (Fontos tudni hany kg voltal az elejen es hany centi vagy. A szulesfelkesziton van aki eddig 3 kilot hizott, de o 20 kilo plusszal kezdte a terhesseget).

Eddig nagyon jol viselem a terhesseget es a babaszoba mar 90%ban kesz van ;)

Mar megvan a korhazi csomag is, elkezdtem a gatmasszast, ami eleg kellemetlen.

Varom nagyon a szulest hogy lassam a babamat, de egyben nagyon felek is tole, elso baba es nem tudom mennyire faj a szules...

Es te?

2017. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Én 67 kilóval kezdtem, és 178 magas vagyok. Korábban volt, hogy terhesség nélkül is felkúszott 74 kilóra a mérleg nyelve, de 2-3 hónap alatt minden kínzás nélkül lement a felesleg.
2017. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A te sulyod teljesen rendben van, szerintem en is kb 10-11 kg plusszal megyek szulni.


Elso baba lesz neked? Izgulsz?

Nekem szerencsere jo helyzetben van a baba, de egyik baratnomnek is visszafordult a 32. Heten. Neki az segitett hogy a amikor aktiv volt a baba a komolyzenet jatszott le a koldok alatt kb 10 cm-vel kb 10 percig, majd 15 percig negykezlab maszott. Furcsan hangzik, de neki segitett.

2017. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, nem érzem magam kövérnek. És ebből már úgy is egy csomó a baba és a tartozékok:)

És első baba nekünk is.

Már mindenfélét csinálok, hátha fordul egyet, de mindig ugyanott érzem a kobakját. Ha nem fordul be sem lesz világ vége, valami miatt biztos így kell lennie. Pl köldökzsinór a nyakán vagy hasonló. Inkább maradjon akkor így, és legyen császár, minthogy baja legyen. De persze örülnék, ha megfordulna!:)

2017. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Egyáltalán nem vagytok kövérek és szerintem sem szabad annak érezni magunkat. Én időközben fogytam, így tartok 4 kilónál, 2 kg fogyhattam. Normál testalkatról indultam 166 cm 52,5-53 kg ról. Nem tudom mennyi jön még fel. Nekem fejvégű a baba, azt mondták eddig nincs akadálya a sima szülésnek.

Babaszobával rendben vagyunk, még ruhákat kell neki venni és babakocsit, kádat. Orrszívó nincsen még meg, légzésfigyelő és bébiőr. Többi nagyjából megvan. Előbb volt itt a védőnő, tetszettek neki is a baba cuccok. Van már kókuszpólya is. Azt ajánlani tudom, mert ha a baba mégsem szeret majd benne lenni, a kókuszt kilehet venni belőle és használni lehet takarónak.

Csomó textilpelenkát vettünk, azt hiszem 15 db-ot is talán. Nekem is első baba, lehet túlvettünk 1-2 dologból, de ennyi baj legyen. Fő az egészség és hogy a babával minden rendben legyen.

2017. nov. 22. 13:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még megkérdezni, ti milyen méretű táskát visztek a cuccaitokat bepakolni?
2017. nov. 22. 14:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Én arra még nem gondoltam. Majd a hétvégén pakolok össze. De szerintem egy kis sporttáska a szülőszobára és egy másik az osztályra. Vagy egy kisebb bőrönd az osztályra, amibe a baba cuccai is beleférnek.
2017. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En a babakocsihoz tartozo taskaba pakoltam a baba cuccait, es egy hasonlo meretu taskaba az en korhazi csomagomat.

Jovo heten meg atnezem, hogy minden megvan-e, de ha valami hianyozna, akkor a parom hazaugrik erte (kb 20 percre lakunk a korhaztol).


Orrszivot meg en se vettem, es meg mindig vannak babadolgok amiket nem mostam ki.

2017. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!