Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszteres kismamák...

Harmadik trimeszteres kismamák ti mennyivel gyarapodtatok eddig?

Figyelt kérdés

Hány cm és kgmal indultatok?

Kellett diétáznotok?

Hány hetesek vagytok?

Hányadik baba?



2016. ápr. 23. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:

172 cm, és 65-67 kg körül voltam, mikor indultam.

Most 31 hetes vagyok az első babámmal, 10,5 kg eddig a pluszsúlyom.

Nem diétáztam, viszont sokat nassoltam az első trimeszterben az émelygések miatt, ezért két kiló plusz már akkor feljött.

Mostanában kevesebbet eszek, mert fáj az ínyem, és mintha kevesebb lenne a gyomrom, viszont az utolsó 6-7 kiló kb. 20. héttől jött fel rám. Tudom, nem egyenletes. :(

2016. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első baba.

165 cm, 56 kg a kezdő súlyom. A 9 héten egy hét alatt lement 6kg, most 65 kg vagyok és 35 hetes. Úgyhogy én sajnos elég sokat híztam, viszont ami fura, hogy egyáltalán nem látszik. A nagyrésze a hasamon van a többi nagyon kevés pedig eloszlik.

2016. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

168 cm

58 kg volt a kezdő súly most 79 a 27. hétben.

2016. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

29 hetes ikermami vagyok

164 cm vagyok, 55-el kezdtem, s most vagyok 62 kg :)

2016. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2016. ápr. 24. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Első gyerek 32 hét +12kg ... 83ról indultam +20kg lett a vége 40+5re szültem a lányom.

Második gyerek 30 hét +8kg ... 77ről indultam +17.5kg lett a vége 39+5re szültem a fiam.

Harmadik gyerek 32 hét +11kg ... 79ről indultam,32 hetesek vagyunk most,kislány.

2016. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

34. hét, 14 kg úgy, hogy az utóbbi 5 hétben 1 kg megy fel-le. Fogggalmam sincs, hogy csinálom! Végig ugyanúgy ettem, és eszem, minden nap egy órát sétálok, hetente 2-3 alkalommal szobabiciklizek. Kajára figyelek, de a 20-as hetekben megállíthatatlanok voltak a kilók. Kicsit el is kenődtem, de most már nyugodtabb vagyok :) Egyébként 165 cm, 63 kg voltam, de a védőnő 55-nek saccolt, úgyhogy most se hiszi el senki, hogy közel vagyok a 80-hoz :D Viszont már most E-s a kosárméretem (C-ről indultam), és főleg combra, fenékre ment még plusz. A pocim szerintem átlagos, az utóbbi időben inkább csak a formája valtozott.

A védőnőm szerint minden tökéletes így, minden értékem rendben is van, csak arra figyeljek, hogy a végén ne szaladjon el velem a ló. De nagyon jó fej, sosem cseszegetett. A dokim persze igen, de ő meg annyira hangulat ember, hogy nem nagyon érdekel a véleménye. Azt mondta, egy heten kétszer csak folyadékot igyak, es két almát egyek meg, akkor nem fogok vizesedni. Szóval maradok a saját módszereimnél :D

2016. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
154 cm vagyok és 74 kg-mal (elég sok túlsúllyal) kezdtem a terhességet. Most 80 kg vagyok, tehát 6 kg ment fel eddig, és 30 hetes vagyok. A védőnő szerint sokat híztam, szerinte sok a 6 kg 30. hétre, de igazából nem tudok mit csinálni, így is kevesebbet eszem, mint terhesség előtt, valahogy nem megy úgy a kaja, viszont koplalni vagy fogyókúrázni nem fogok sem terhesen, sem szoptatás alatt, majd utána.
2016. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!183 centivel és 70 kilóval kezdtem. Most, a 28. héten 75 kiló vagyok. Második baba, a nemét még nem tudom. :(
2016. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8P kiloval indultam. A téli időben amugyis hízik az ember ugyjogy en ugyesen felszedtem mar terhesseg elott is par ussz kilot. Most vagyok a 27dik heten es mar 92 kilo vagyok sajnos. Mint atlagban a legtobbunk en is az elso trimeszterben gyarapodtam nagyon meg mar akkor feljott plussz 8 kilo. Kidetult hogy pajzsmirigy gondjaim vannak, raadasul en se tudtam mindent megenni mikor mi esett jol. Most mar nincs a kivanos korszak, tudok szepen enni, nem is akarok nassolni se mert nincs ra ingerem. A dokit allandoan hallgatom hogy milyen sokat hiztam de arra nem gondol hogy amit felszedtem az elso trimeszterben az mar nem is fog lemenni :) legalabbis nem most...a tobbi kilo mar nyilvan a baba a mehlepeny a viz stb. Csak maga a melleim megnottek a 3szorosara sztem mar azok is lassan 2 kilot nyomnak :D sose voltam ilyen sulyú, mire megyek szulni biztos leszek 100kilo...hat sajnos ez van...nem mindenki rendelkezik olyan genekkel hogy a terhesseg alatt se lep fel semmi ussz gond, se a plussz kilok...
2017. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!