Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismama, vagy anyuka...

Olyan kismama, vagy anyuka akinek megjött a mensie, és nem mutatta a teszt, de az uh on később (2-3 hét) mégis kiderült hogy babás?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne tudni van e ilyen, mert én már nem tudom mi van velem. Nem jött meg időre, ami volt az nagyon gyenge a havi vérzéseimhez képest, tüneteim vannak,nem is gyengén, viszont a tesztek negatívok lettek. Május 1.én volt meg utoljára rendesen, és 25 naposak a ciklusaim. Most 29.én jött meg 2 napra, és nagyon kevés. Nem értem mi lehet. Orvoshoz jövőhét hétfőre kaptam időpontot.De addig meghülyülök. Ezt a bizonytalanságot már nem bírom....
2010. jún. 1. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes valami hormonális probléma áll a háttérben.


23 hetes km.

2010. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen 28 naponta szokott megjönni és 5 napig tart, egyszer azonban 32 napra jött meg és csak 3 napig tartott, az is kevesebb volt mint máskor. Mivel már néhány napja nem voltam jól ezért azt hittem beteg vagyok. A 39. napon teszteltem először mert kezdtem egyre rosszabbul lenni és az már pozitív lett. Szóval előfordulhat, hogy baba van!
2010. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első két hónapban megjött, bár a nőgyógyász azt mondja, az már nem volt igazi mensi, csak a szervezetem hozzászokott, és "becsapta" magát. Így 12+6 hetes voltam, amikor megtudtam:) sztem lehetsz várandós, úgyhogy nyugi a hülyülés helyett!

20hkm

2010. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!