Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevallt csodaszer az aranyer...

Bevallt csodaszer az aranyer fajdalom enyhitesere? 38 hetes kismama

Figyelt kérdés
2 napja megy a hasam es kijott az aranyerem ..annyira mint meg soha. Jarni, ulni csak sirva :) kerlek ha tudsz vmi jo bevallt modszert iszd meg kerlek.

2017. febr. 10. 16:22
 1/4 anonim válasza:
36%

Szia!

Ezeket használtam: sperti,hemorroid,hemorid.

Ami gyorsan visszahúzta az a hemorid de amikor nagyon kintvolt ez eléggé csípett.

A sperti nem hat gyorsan de anál tartósabb. Inkább a gyulladást csökkenti. És jó kis adagolója van. :)

Én nem merek neked gyógyszert ajánlani mivel terhes vagy. Annyit javasolhatok, hogy igyál sok folyadékot. NE egyél sok rostosat. Az az ülőfürdőt nem, mivel terhes vagy. Sima vazelinnel nyomd vissza, pihenj ne eröltesd a végbélzáró izmaid, igyál sokat, egyél kevés rostosat.

2017. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Hemorid nem használt, a Reparon viszont igen. (Én 34 hetes voltam akkor, azt hiszem, ülni, feküdni is nehéz volt, és én, aki utál otthon ülni, a boltig nem bírtam elmászni :D)

Lidokain kenőcsöz vehetsz még, az a fájdalmat eléggé eltompítja.

(Szülés után a gátamat is kentem vele, mert maradt belőle.)

2017. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom lanyok. Ferjuram uton a gyogyszertar felee. Remelem gyorsan hat vmi...
2017. febr. 10. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hemorid vált be.
2017. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!