Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztos hogy nem lehet normális...

Biztos hogy nem lehet normális orrcseppet hasznalni? (Novorin)

Figyelt kérdés

4 hetes vagyok tegnap óta megfazva iszonyuan be van dugulva az orrom egész ejjel nem aludtam. Van ez a tengervizes orrspray de semmit nem ér. Megfulladok egésznap. Nagyon rossz.

Valamit köhögök is. A stodalt azt akkor jól tudom hogy lehet használni? Köszi szépen


2017. nov. 23. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Stodalt nem ismerem de azt tudom, hogy semmilyen hatóanyagos orrsprayt nem lehet használni terhesség alatt csak a tengervizeset ami konkrétan semmit nem ér. Az első terhességem alatt 1 hónapig megvoltam fázva, iszonyú volt, a C-vitamin úgy ahogy segített meg a sok tea citrommal.
2017. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Erről megoszlanak az orvosi, gyógyszerészi vélemények is, itt is mindenféle választ fogsz kapni.


Én utolsó trimeszterben mertem csak egyszer-egyszer, amikor már hetek óta nem kaptam levegőt visszatérő náthától.

2017. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen írják ezt is meg azt is.
2017. nov. 23. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondták, hogy nem lehet csak a tenger vizes sprayt- én is szenvedtem vele. Sőt, a mézes teát is tiltották.

Úgyhogy én a széltől is óvtam magam, hálistennek csak az elején volt egy kis nátha (télen estem teherbe).

2017. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet, mert nincs ra bizonyitek, hogy nem karos a babara. Foleg a 12. het elott, hisz most fejlodik az idegrendszer, ilyenkor a legserulekenyebbek. Mert ha most fujsz az orrodba akkor nem most lesz baja, de ki tudja milyen idegrendszeri karosodast okozol neki.


En kamillas vizzel inhaltam, valamit ert, de nem sokat, viszont nem kockaztattam a babam egeszseget, csak, hogy nekem jobb legyen. Azert lassuk be egy orrdugulast tul lehet elni.

2017. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Az én nödokim tuti engedné, kérdezd meg a tiédet.
2017. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én végig használtam a terhesség alatt nasivin baby-t. Nem az igazi, de a tengervizes ló***oknál sokkal jobb. Nem lett semmi baja a gyereknek, az orvos is engedte.

Úgy tudom a novorin erősebb, azt szerintem ne használd.

2017. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a Rossmanban-Dm ben tampon alaku kis rudacskát ami mentolos.A pontos nevét nemtudom sajnos,de azt lehet hasznàlni,nekem nagyon sokat segitett ezeken a napokon.
2017. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes terhes voltam és infulenzás, még nem is tudtam hogy terhes vagyok. Mindent szedtem, orrspray, neocitran, stb. Sőt még a röntgenbe is bevittem az unokahugom. Utána derült ki a terhesség. Semmi baja nem lett a babámnak, ma már egészséges két hónapos vigyorzsák. Az orvosom annyit mondott vagy okoz vetélést vagy nem. Én a vagy nem csoporthoz tartoztam, de hallottam ellenpéldát is sajnos. Ha tudtam volna nem kockáztatok.
2017. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!