Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen állandó vizelési...

37 hetesen állandó vizelési inger? De, szó szerint állandó!

Figyelt kérdés
Elég régóta tart,h sokszor kell kimennem,de eddig kb.fél óra volt az időköz.A mai napon kb.mire megiszok egy pohár vmit,ivászat után,egyből mennem kell.Visszaérek,leülök újból mehetek.. Felfázva nem vagyok. Mi lehet ez?
2017. nov. 24. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy hívják terhesség. A baba pont rossz helyre feküdt nyomja a húgyhólyagod. Főleg, ha csak piciket pisilsz. Az inger van csak meg. Sajnos teljesen normális... nálam voltak napok mikor nem mertem elindulni itthonról, mert állandóan pisilni kellett. Kitartás, már nincs sok hátra!
2017. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy a terhesség miatt többször jár az ember,de kicsit sűrűnek tűnik.Meg pisilés után olyan vízszerű folyás,v nem tudom mi van..plusz görcsölgetek.
2017. nov. 24. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, de ugyan ez. Pisilek, és már erzem is, hogy kell. Aht hittem felfáztam, de semmi bajom. Doki azt mondta, úgy fekszik. Napok óta nem mozdultam ki, mert nem jutok el a buszmegállóih sem, ami cirka 300 méter.
2017. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor elég durva nálad is a helyzet. Nekem olyan hihetetlen,hogy ennyire tudja a pici nyomni a hugyhólyagot.Volt már olyan is,h magától kicsöppent,vagy tüsszentésre.
2017. nov. 24. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ên van h felállok a wc-ről ês már ülök is vissza,már le sem húzom a wc-t,főleg éjjel :/ Plusz muszály mindig tisztaságit hordanom mert csepeg a pisi :( Nagyon gáz...


35 hetes kismama!

2017. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki kell bírni. Neked már kevesebb van, mint nekem! :D kitartást!
2017. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nektek is kitartást,már nincs sok hátra,nekem kb 2hetem van :-) És jön a minibogyó haza :-)
2017. nov. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!