Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Molnár Imre Miskolc...

Dr. Molnár Imre Miskolc magánrendelésére jár valaki?

Figyelt kérdés
van egyáltalán neki még? azt olvastam hogy nem igazán jól felszerelt a magánrendelése még uh sincs. Tudom hogy a Kaáliban is rendel, de érdekelne hogy van e még magánrendelése és lehet-e nála szülni?
2017. nov. 25. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 5 éve szültem nála és kb. 2 éve voltam utoljára a magánrendelésén. Akkor még biztos vállalt, azóta nem tudom.
2017. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és tényleg nincs uh a magánrendelésén? egyébként merre van a rendelője?
2017. nov. 25. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs uh-ja, hacsak azóta nem vett. A Déryné utcán van a rendelése.
2017. nov. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és akkor az uh-t hogy csinálja ha nincs?
2017. nov. 26. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én terhesség előtt meddőségi kezelésre jártam a Kaáliba, akkor nyilván ott uh-zott. Terhesen a kórházban. Ezeken kívül nekem még nem volt szükségem uh-ra, általában csak rákszűrésre megyek. Ha szükséges lenne gondolom behíva a kórházba.
2017. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen és is meddőségi kezelésre járok a kaáliba de leskó dokihoz. sikerült az inszem, most lesz 30án uh. utána nem tudom hogy tovább, nekem ő is szimpatikusnak tűnt. sajnos leskó doki nem vállal szülést. azért gondoltam hogy Molnár dokit választom mert őket már ismerem a kaáliból.
2017. nov. 27. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Molnár is nagyon jó orvos, alapos és nagyon rendes. Én nyugodt szívvel ajánlom őt.
2017. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!