Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Áramrázás? 10 hetes...

SOS! Áramrázás? 10 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Húztam ki a hajszárítót a konneltorból. (Iletve hosszabítóból) és olyan volt, mintha megrezegtette volna az ujjaim, mert olyan furán húztam ki, hogy hozzáértem a végéhez szerintem. A karomban és a testem többi részén nem éreztem, csak az ujjaimban. Jobb kezem volt, ha ez számít. Nem zsibbad semmim, jól érzem magam. Szükséges kórházba menni? Csak mentővel tudnék, de nem tudom érdemes-e.
2017. nov. 25. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Semmi bajod, nem kell kórházba menni. Egyébként konnektornak hívják. 😜
2017. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
45%
Ha kihívod a mentőket 24 órás megfigyelés alá vesznek a kórházban, mert akár órákkal utánna is előfordulhat vérrög kialakulása. Ha tényleg megrázott hívd ki. De inkább komolyabb áramütésnél fordul elő amit írtam.
2017. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ja és egy áramvédő kapcsolót szereltess fel, életet menthet.
2017. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Ugyan...

Egyszer engem megrazott az aram, 3 metert repultem a levegoben hattal, neki a falnak ( kb mint a filmekben ) . Semmi bajom nem lett.

Ami neked volt koze nincs hozza, egyszeruen ahogy huztad ki es meg a ket villa aram alatt volt hozzaertel, es bizsergett.

2017. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Már rég volt a napi szintű "megrázott az áram" kérdés. Ha megrázott volna, arról tudnál, nem úgy gondolnád.
2017. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem lett semmi bajom. Holnap megyek uh-ra, remélem neki sem...
2017. nov. 26. 06:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Háztartási gépek "csípése", kisülése miatt nem kell kórházba menni, ez nem olyan áramütés. Engem a kenyérpirító rázott meg egy kicsit, felhívtam az ügyeletet, azt mondták, hogy nem kell aggódni, igyak sok folyadékot. Egyszer láttam, amikor apósomat megrázta az áram, na az ijesztő volt, térdre esett, és totál lezsibbadt/begörcsölt a karja. Hozzá mentőt hívtunk, kórházban megfigyelték, de semmi baja nem lett szerencsére.
2017. nov. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!