Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, meddig aludtatok...

Kismamák, meddig aludtatok hason? Illetve vérvétel hamar megvan?

Figyelt kérdés
Ma megyek az elso vervetelre down szures . Hamar leveszik? Ti rosszul szoktatok lenni ?
2017. nov. 27. 05:18
 1/8 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok és még hason alszom. A vérvételes kérdést nem értem, egy vérvételt azért nehéz órákig húzni. Rosszul csak az első trimeszterben voltam, ha a hányingert érted alatta.
2017. nov. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én már az 5. héten sem tudtam hason aludni, pedig imádok úgy. Ma vagyok 23 hetes, de a baba már akkor erősen tiltakozik, ha oldalt fekszem és felhúzom a felső làbam és kicsit félig fekvőben vagyok.

Vérvételnél ha a várakozási időre gondolsz, az változó szerintem. Amiket a kórházban csináltattam, ott általában egy órát eltöltök. A cukorterhelést (nekem a 23 hét alatt már két cukros ivós és egy reggelizős kellett) pedig magánban csináltatom, a kórházban mindig iszonyú tömeg van, köhögnek fújják az orrukat, nem akarok plusz két órát ott tölteni. Szóval a magánban bemegyek bepötyögik a nevem és már szólítanak is, egy percet se várok.

2017. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A vervetelen ajulasra gondoltam.
2017. nov. 27. 06:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan annál a vérvételnél, ahol nem ehetsz előtte, hogy ahogy mentem hazafelé, éreztem, hogy elködösül előttem a világ és egyre gyengébb vagyok. Leültem az út szélére, vártam pár percet, attól erőre kaptam és bementem a közértbe sajtért. Utána, hogy ettem egy kicsit, már nem volt gond.
2017. nov. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, nekem vérvételnél sosem volt gond, pedig évekig vártunk a babára és 3 havonta mindig volt két kontroll vérvétel, évente cukorterhelés is. Mindig éhgyomorra mentem, figyelni kell, hogy utána még pár percet ücsörögj a váróban és én rögtön utána ettem/ittam rendesen. Soha nem volt semmi probléma.
2017. nov. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első gyerekkel végig tudtam hason aludni. Most hármas ikres 20 hetes terhes vagyok, most is sokszor alszom hason. Vérvétel után sohasem lettem rosszul. Nálunk külön van kismama vérvétel. Időpontot kell kerni, amit nagyjából tartanak.
2017. nov. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 15 hetes vagyok és még simán hason alszom sőt semmi pocakom nincs.

A Down vérvétel az semmiség: nem kell éhgyomorra menni és csak egy ampulla vért vesznek le. Ne nézz oda és szinte észre sem veszed. Ráadásul előtte van az ultrahang ahol mi pl. először láttunk úgy rendesen a kisbabánkat úgyhogy utána extázisban voltunk. :)

A nagy vérvétel az sokkal rosszabb: ott éhgyomorra kell menni hajnalban és 3 ampulla vért vesznek le ráadásul várni is többet kell. Az is kibírható én utána pl. sírva nevettem amíg kijutottunk a kórházból mert olyan volt mintha be lennék csiccsentve. :D

2017. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17.hétig tudtam hason aludni. Nagyon hiányzik. :( most vagyok 34 hetes.
2017. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!