Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég értem haza nőgyógyásztó...

Nemrég értem haza nőgyógyásztól, valami kenetet vett. Azóta véres barnás valami jön belőlem. Ez ugye nem azt jelenti, hogy elvetélek, vagy, hogy most indul meg a szülés? Azóta is barnás lé jön belőlem.29 hetes kism.

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Cytológia után ez előfordul.Vegyél be magnéziumot,pihenj le,ha nem fáj semmid ne aggódj.
2010. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NEM, ne izgulj!Épp a múlt héten jártam így.23 hetesen elmentem az orvosomhoz kontrollra, és észrevette, hogy nem volt rákszűrésem 2008 óta.(Pedig olyan jól titkoltam)Akkor ő levette a mintát, de felhívta rá a figyelmemet, hogy ne aggódjak, várható egy pici vérzés.Ennek az az oka, hogy nagyon érzékeny és vérbő az a rész már ilyenkor.Ez véletlenül sincs összefüggésben a terhességgel, és semmi köze a babához.Hazamentem, és volt egy vércsepp.Elég ijesztő volt, de néhány másodperc alatt elállt.Ilyenkor már koraszülés van, nem vetélés.De ettől biztos nem indul be a szülés.
2010. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hű, nagyon köszönöm a gyors válaszokat! Úgy megijedtem, hogy azt hittem el is ájulok. Akkor reméljük hamarosan elmúlik. Mégegyszer köszönöm!
2010. jún. 1. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!