Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+2 hetes vagyok . Normalis...

10+2 hetes vagyok . Normalis ha mar kezd is kicsi lenni ram a kabatom? (pocaknal)

Figyelt kérdés
Nektek is hamar latszodott? Alul mar alig birom betepozarazni.Elvileg 1baba van,6-7 hetesen vtam uh-n.Lehet hogy ikrek lesznek?Vagy masnal is volt hogy hamar nott?Anyum iker....szóval ezért is gondolkodtam el...
2017. dec. 1. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
10+2 hetesen inkább még csak puffadsz, de a következő UH-n már úgyis kiderül ha ketten vannak :)
2017. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha uh-n azt mondták csak 1 van akkor valószínűleg tényleg csak egy baba van odabent. Szerintem a pocakméret változó, én pl. 15+5 vagyok és még simán a 34-es magasderekú farmerjaimat hordom mert még semmi nem látszik, lehet a te babád úgy helyezkedik, hogy pont kinyomja a pocakod.
2017. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez már nem puffadás, nincsenek pukik , az az ido mar elmult 😃 Már mások is megjegyezték hogy már így látszódik? 😃 és napról napra látom hogy nő.... mondjuk az lehet, hogy úgy helyezkedik... sajnos még az uh várat magára . Dec 18.an megyek. Jézus addigra már mekkora lesz, ha most ekkora 😂
2017. dec. 1. 11:47
 4/8 anonim ***** válasza:
21. hetes vagyok még mindig a terhesség előtt nadrágom hordom, egy kicsi "jóllakott" pocakom van. Baba jól van, nagyobb mint a tankönyv szerinti méret :) Alkati kérdés.
2017. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 10+6 naposan mentem férjhez, még éppen belefértem a menyasszonyi ruhámba, amit hónapokkal korábban vettem a nagy napra.

Pár héttel az esküvőnk előtt derült ki, hogy szülők leszünk, szuper volt. Azt nem mondanám, hogy látszódott, de éreztem a ruhán. Szerintem te is ezt érzed.

2017. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fotó : [link]
2017. dec. 1. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, nekem is volt pocim 12 hetesen, majd alig nőtt valamit, többen nem hitték el, hogy tényleg szülni megyek.
2017. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Uhh... Nekem még semmi 10+5

Vagyis én látom h más, de a munkatársaim sem tudják még...


Unokatesóm már kismamanadrágot hordott 1 babával, pedig normál testalkata van (ugy a 30. Hétig tünt idősebbnek a terhessége utána nem lett annyira nagy hasa)

Szóval

Változó. de lehet

2017. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!