Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphaston mellett erosebb...

Duphaston mellett erosebb barnazas?

Figyelt kérdés

Egy hete barnazom, a het elejen el is mentem orvoshoz. Nem latta a barnazas okat, embrioarnyekot viszont igen. Duphastont irt fel, napi 2*1-t szedek.

Most vagyok 6 hetes, es ma meg erosebben barnazok, mint eddig. Szedem rendesen a progeszteront, ill. Mg-t is, mellette egesz nap fekszem.

Nagyon aggodom, az elso terhessegemnel is barnaztam, de nem ennyire, sot ott a progipotlas utan par nappal teljesen meg is szunt a problema.

Szerintetek van okom remenykedni, hogy minden ok lesz? Volt valakinel hasonlo?


2017. dec. 2. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Enis barnáztam a 7.hetig duphaston mellett.

Aztan kaptam utrot es elmult. De az orvos szerint duphastonnal is elmúlt vna ! Csak én kertem h had szedjek utrogestant.

2017. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vígaszt nem tudok. Amelyik baba meg akar maradni az meg is fog. Amelyik nem, az nem lett volna egészséges.

A természet bölcs.

(4 terhességem közül 2 progeszteron mellett ment el 12 és 5 hetesen. A másik kettő megmaradt.)

2017. dec. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!