Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babával minden rendben,...

Ha a babával minden rendben, és mégis barnázok 3x1 duphaston mellett, mitől van? 8 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3*2 Duphaston és ugyanennyi Utro kúp kellet, mert 0 volt a progeszteronom az előzetes vérvételkor.

Nézess progi szintet, és emeljen a doki ha szükséges.

Egyébként pedig van olyan ismerősöm, aki végigbarnázta a 9 hónapot, és egészséges kisfia született.

2012. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ezt megnyugtató. Ma voltam bent az ügyeleten, mert tegnap és ma reggel megint jelentkezett egy pici. (3 hete volt először, akkor kaptam a gyógyszert, akkor elmúlt egyből)

Az ügyeleten nem mondanak semmit, tök bunkók. Viszont hallottam a szívverését a mi kis Picurkánknak! :)))

A magándokimhoz csak 2 hét múlva megyek. Hátha majd javasolja a hormonszint megvizsgálását.

2012. márc. 30. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amikor én 21 hetesen 2 napig nem éreztem mozogni a kicsit, szombat este 9-kor a szülőszobára mentünk. Kifogtam egy tök rendes dokinőt, azt mondta inkább menjek 2x feleslegesen, minthogy baj legyen (kiderült, hogy csak a hőségtől álmos és lusta volt a fiam).
2012. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én 6 hetes vagyok, tegnapelőtt kezdtem el barnázni, majd vérezgetni, Duphastont kaptam én is az ügyeleten, de még ma is vérezgetek. Nem tudom, mire véljem, de rettenetesen ideges vagyok már. Első baba és nagyon szeretnénk, hogy minden rendben legyen. Holnap megyek vissza dokihoz, kivánics vagyok, mi lesz. Csak barnázol, vagy vérezgetsz is???
2012. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még mindig nem múlt el, csak barna, de pici, inkább reggel mikor felkelek.

Volt már egy missed ab-om, ezért félek, hogy minden rendben legyen. Holnap megyek a terhesgondozóba, remélem megnyugtatnak.

Görcseid vannak?

Drukkolok, hogy Nálatok is minden rendben legyen!!!

2012. ápr. 1. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írj hogy mi volt!
2012. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!