Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ugyanúgy...

Terhesség alatt ugyanúgy kívánt titeket a párotok?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jó sexualis életunk volt... de mostanaban csak azt veszem eszre, hogy egyre kevesebbszer kezdeményez.Érzem hogy szeret, es a baba ugyeivel is foglalkozik, jon velem ahova csak tud, de valahogy azt erzem nem kíván rám annyira . Nem híztam, csak a pocim nagyobb már picit ... kb.heti 1 sex van ... 😣 nalatok volt hasonlo??
2017. dec. 2. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy
2017. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan félt, ennyi az egész.
2017. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a párodtól mi nem tudhatjuk. Lehet félt , lehet fáradtabb.
2017. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

A baba miatt ugy erezte harmasban vagyunk, vagy ilyesmi.

Amikor terhes lettem, eleinte megszakitassal elkezdett vedekezni, hogy ne a babàra menjen, de nem mondta,de egyertelmu, kesobb menekult a szex elöl, mikor aktualis lett volna mindig kitalàlt valamit, romlott a kapcsolat is ezert, ugy ereztem magam mintha nem lennék nö, vagy mintha undorodna tölem, mikozben en pont formasabb, nöiesebb lettem...sok apajeloltet nem artana felkesziteni, nemcsak a nöket

2017. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ó.... lehet nálunk is ez van ?😣 ez szornyu.... de erdekes, mert viszont felfogasban , a gyerekuk anyja szent !!!
2017. dec. 2. 14:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Hàt ez az. Az anya es gyermek a szemében szent..mivel nem tudtam hogy ezeket a belso vivodasokat hogy oldjam fel benne, igy nem is hoztam temaba, remenykedtem abban, meg fog vele birkozni
2017. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem férfi vagy nő kérdése, nemtől függetlenül lehet valaki szerint furcsa úgy szexelni, hogy ott a baba is.


(írhatod nyugodtan szexnek, nem kell sex-et írni! Ennyi erővel bármelyik másik szót írhattad volna angolul...)

2017. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

ja és off, de olyan nincs, hogy "sexualis".

Ha magyarul írod akkor "szexuális", ha angolkodni akarsz meg "sexual".

Csak infóként írtam, hátha nem tudtad eddig.

2017. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte ugyan olyan volt a szexuális életünk.A legelején még megkérdezte, hogy a babának nem árt-e a szex. :) Viszont amikor már nagy hasam volt és nagyon láható, érezhető volt a baba mozgása az már zavarta. Eleinte csak ritkább lett, aztán elmondta őszintén, hogy nagyon zavarja a baba jelenléte. Azt is elmodta, hogy ne aggódjak ettől még szeret, szépnek lát és eszébe sem jutna megcsalni de neki így nem megy már a dolog. Ez amúgy kb. a 32. héten volt. Természetesen elfogadtam a döntését, nem piszkáltam nem hisztiztem. A baba születése (és természetesen a 6 hetes kontroll) után visszaállt minden a régi kerékvágásba. Egyetértek azzal, hogy a férfinak is ugyan úgy lehet zavaró a baba jelenléte szex közben, tiszteletben kell tartani egymás érzéseit.

Üljetek le, beszéljétek meg és akkor nem fogsz agyalni meg teóriákat gyártani. ;)

Boldog babavárást!

2017. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!