Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygomba ellen mit lehet...

Hüvelygomba ellen mit lehet terhesen használni?

Figyelt kérdés

"Amit az orvos felír/javasol" kezdetű hozzászólásoktól most kíméljen mindenki.

Bevált módszerem volt a fűzfakéreg + kakukkfű tea ivása + joghurtos teafaolajos tampon. Ez olyan 4-5 nap alatt helyrehozott, mivel sajnos gyakran visszatér. (Az okát gyanítom, de most ez mellékes.)

Nyilvánvalóan el fogok menni dokihoz, de mégcsak ma teszteltem pozitívat, és kb 1 hét múlva tudnak fogadni, addig jó lenne valamit használni.



2017. dec. 4. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Canesten krém. Minek kísérletezel joghurttal meg hasonló hülyeségekkel?
2017. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia Canestent lehet ugyan használni de azt sajnos nemtudom hogy ilyen korai terhességnél lehet e.Én használtam de azt is orvosi utasittásra és már a 22 ik hétbe.
2017. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.:

Azért, mert eddig használt. Ellentétben Canestennel, Candibene 200-al, meg még nem is tudom, mennyi mindent próbáltam. Azzal elmúlt.

De a terhesség miatt nem merek semmit, ezért a kérdés.

2017. dec. 4. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Joghurtot nyugodtan, nekem mondjuk kefirt ajanlott az orvosom de a joghurt is jo :)
2017. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki Micovagot ajánlott a doki az utóbbi hónapokban, amikor kijött már háromszor is. Mindig pár nap.alatt segített.
2017. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cukor és szénhidrát mellőzése :)


Állítólag ezek (is) borítják fel a dolgokat. A gombáknak a cukor és a szénhidrát az abszolút táptalaj. Így elszaporodnak.

2017. dec. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos húgyúti problémám van az előző terhesség és szülés óta (15 hónapja szültem), nagyon gyakran járok wc-re. Látott orvos, de nem találták az okát. Kaptam gyógyszert, nem javított...

Emiatt folyamatos irritáció éri a hüvelyt + a szexuális együttlét is gyakran előidézi. Az étkezésre igyekszem odafigyelni.

2017. dec. 5. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!