Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél volt úgy, hogy nem nőtt...

Kinél volt úgy, hogy nem nőtt a baba?

Figyelt kérdés
35.heten vagyok. Eddig minden rendben volt, megfelelo utemben not, de most 1 ill. 2het lemaradasa van. Nem a sulya, hanem a koponya es a femur kisebb, mint kellene. Magas a vernyomasom, ezt probaljuk levinni, illetve a mehlepeny jonak nez ki, de azert irt fel a doki erre is gyogyszert. Nyilik a mehszajam is. Nagyon felek, hogy baja lesz a babanak. Masnal is volt, hogy ekkora lemaradasa volt? Mi lett a babaval? Egeszseges lett?
2017. dec. 5. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,semmi baj nem lesz.

Ha állandó megfigyelés alatt vagy (nst,uh stb..) nem lehet semmi baj.

Nekem a fiam maradozott le ennyi idösen,de egészségesen született.

Nincs két egyforma baba,szóval a méretek miatt ne aggódj.

A genetikán is sok múlik.

Ne idegeskedj!

Boldog babavárást!

2017. dec. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi! Remelem nem lesz semmi gond. Barmit megteszek csak ne legyen baja. Probalok nyugodt maradni, hogy ne legyen magas a vernyomasom, de azert igy nehez. Probalom varrogatassal lekotni a figyelmem.
2017. dec. 5. 09:03
 3/12 anonim ***** válasza:

A femur értéke anno nálunk is mindig 1-1 hét lemaradásban volt, féltem, hogy aránytalan babám fog születni.

Már 4 éves kislány, és tény, hogy nem egy gazella-alkat, de teljesen arányos gyerek, a korának megfelelő nadrágokat hordja kicsi kora óta.

2017. dec. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok és 2 hét lemaradás van. Az egyik orvos azt mondta sovány a baba, elküldött másik UHra ott azt mondták nem sovány. Volt, aki rám fogta, hogy éheztetem magam és a gyereket , mert 4-5 kg a súlygyarapodásom, ez nem igaz, senki sem éhezik. Már be is akartak fektetni infúzióra. Én már nem hiszek senkinek.
2017. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jo ezt hallani, hogy nem volt baj. Ugye itt a magas vernyomas miatt feltem, hogy a lepennyel vannak gondok, de megnezte es elvileg az rendben van. Bar anno en is 2450g szulettem, megse lett semmi bajom.
2017. dec. 5. 10:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Iyen esetben lehet, h jobb lenne, ha minél hamarabb megszületne. Valami miatt nem tud bent rendesen fejlődni, vagy ilyen a genetika de ezt ugye nem lehet tudni. én konzultálnék erről a lehetőségről is az orvossal, kivárni a 37. hetet aztán indítás.
2017. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen. Mondta h fogjam vissza magam es 2hetet birjunk ki. De csutortokon ctg, ha ott vmi olyat lat akk maradok bent, vagy ha mar itthon 150 lesz a vernyomasom vagy ujra lesz joslom vagy barmi akk mar mennem kell. Most pihenek, probalok nyugodt maradni, hogy hatha itthon atveszelem a 2hetet.
2017. dec. 5. 11:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van gond. Genetika is közre játszhat egyébként.
2017. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
maximum 2 hét eltérés számít normálisnak. Ha az áramlás jó akkor nem lehet nagy baj. Figyelnek rád, de ha pl látszólag nem fog hízni, nőni továbbra sem akkor megszüleszthetnek. Baj már így nem lesz, egy a fő lényeg, hogy jó legyen az áramlás :) Majd idekint megnő :)
2017. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,igaza van az előttem szólóknak! Nekem pl.az elején volt kisebb,aztán nagyobb,ezért elvagyok keverve a hetekben,az uh nagyobbat mutat,mint a kiszámolt hét,szóval nem biztos,h az uh pontos :-) elvileg most vagyok 39.hétben jövő hét péntekre vagyok kiírva,miközben a doki csak 37re számolt. Ugyhogy ne parázz,nem lesz baja a picinek :-)
2017. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!