Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Heló! A nemvárt febr.16. -án...

Heló! A nemvárt febr.16. -án lett volna esedékes, rá 4 nap múlva csináltam tesztet, ami erős pozi lett. Tegnap óta pecsételek. Kinél volt 5-6 hetesen pecsételés, és meg is maradt a baba?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok elmenni dokihoz, ugyanis még nem tudtam kifizetni a tb-t. Jövőhéten tudom kifizetni, de én úgy tudom, hogy addig nem vizsgálnak meg, amíg nincs tisztázva.

Nem szeretnék elvetélni. Októberben is volt ehhez hasonló, csak ott nem várt előtt egy héttel kezdődött a pecsételés 1 hétig tartott és végül megjött. Halvány tesztjeim voltak. Kétségbe vagyok esve.



2013. febr. 24. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg magandokihoz menj el, ugyan ki kell fizetni a vizsgalatot ugye, de ez nem tb alapu, es adni fog gyogyszert, viszont meg ma lepni kene, mert a jovo het mar valoszinuleg keso lesz.
2013. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pedig még ma el kéne jutnod orvoshoz! Ez nem játék. Kérj kölcsön valakitől pénzt, és menj orvoshoz.
2013. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt pecsételés de nem véres,hanem barna.és néha még mindig van.Kaptam gyógyszert Duphastont.Fejlődik a baba rendesen,kedden már 12 hetes leszek.De,inkább lássa orvos is.
2013. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nem rémisztgetés képpen, de mindenképp orvos!!! Pozitív teszt ellenére vérzés (bár van,akik végig vérezgetnek várandósság alatt)sosem jelent jót! Én épp ma egy hete,hogy 6 hét 1 naposan imperfect vetélést követően műszeres befejezés vált szükségessé, előtte napokig barnáztam,pecsételtem, hiába kaptam hatalmas dózisban az Utrogestant (segít a vetélés ellen,de csak akkor,ha progeszteron hiány okozza). a másik: méhenkívüli jele is lehet a vérezgetés, bár az fájdalommal is jár, tudom,hisz kétszer volt benne részem, a legutóbbi augusztusban, és mindkettő kürtrepedéssel végződött, nincsenek petevezetékeim! Én úgy gondolom, tb ide, vagy oda, "sűrgösségi" alapon ellátnak, nem fognak elküldeni! Nem vészmadár akarok lenni, de szerintem még ma lásson orvos..
2013. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én is csatlakoznék a többiekhez, a vérzés terhesség alatt sohasem jelent jót! Egy barátnőm egyszer pecsételt egyetlenegyet a 14, és egyszer egy sokkal kisebbet a 25. héten, és azt mondták, ha még egyszer előfordul, a szülésig bent tartják!

Mindkét esetben a wc-n vette észre, de amikor betett egy tisztaságit, azon már nem volt. És mégis ennyire komolyan vették!!!!!!!

Én is megpróbálkoznék a kórházzal, bár az is lehet hogy ellátnak, csak kiszámlázzák. Telefonálj be esetleg az osztályra, és beszélj egy dokival, vagy menj még ma maszek dokihoz, aki rögtön fogad! Biztos hogy gyógyszert kapsz, + kímélned kell magad! (fekvés, pihenés, semmi munka!)

Szorítok neked hogy rendben legyél!

2013. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Én is azt javaslom,h menj el orvoshoz.Elküldeni nem fognak,de kiszámlázzák majd.


(csak nagyon halkan kérdezem,ha a tb-t nem tudod rendesen fizetni akkor,miből lesz majd a picinek pelenka,esetleg tápszer?)

2013. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm pár hete volt kórházban vészes terhességi hányással, ott derült ki hogy a főnöke nem jelentette be. Nem volt probléma, utólag, visszamenőleg is befizetheted, és akkor nem számlázzák ki, legalábbis így volt nála nemrég. Mindenképpen menj el akár ügyeleti nőgyógyászhoz is, mert lehet hogy alacsony a progeszteron szinted, és akkor adnak pótlást, mert így elvesztheted a babát. Szerintem most a baba a fontosabb!
2013. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és ne félj mindenképpen megvizsgálnak!
2013. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Lenne miből eltartani a gyerekem, a tb-m jan.-ba járt le. Eddig nem kellett fizetni, mert most járt le a gyes.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. febr. 24. 11:36
 10/14 anonim ***** válasza:

Mikor járt le a gyes?Mert utána még 45 napig nem kell fizetned.Vagy már lejárt az is?


(Én kérdeztem,hogy miből fogod eltartani)

2013. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!