Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás mit jelent?

Barna folyás mit jelent?

Figyelt kérdés

6 hetes 3 napos terhes voltam amikor kiderült terhes vagyok,úgy derült ki,hogy bevéreztem magnéziumot szedek,már nem vérzek csak barna folyásom van..Holnap megyek védőnőhöz,onnan biztos elküldenek nőgyógyászatra..Most 7hetes 5napos a magzat..kérlek titeket ne írjatok negatívat

És még az lenne a kérdésem így meddig nem szabad szerelmeskedni?Orvos nem mondta,hogy nem szabad


2017. dec. 6. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, vérzéssel és barnázással 12. hétig tuti nem szexelnék. Ritkán szokott baj lenni, de én nem kockáztatnék.


Barnázás az alvadt vér miatt van. Mivel éreztél és megnéztek és élő terhességed van, nyilván nem volt semmi szembeötlő gond. Lehet hematómától is vérzés, ami nem szokott egyéb gondot okozni és általában fel is szívódik. Ha progi hiány okozza amire nem is értem miért nem kaptál pótlást...akkor sajnos lehet akár gond is, de az meg megtörtént volna a vérzéseddel 6 hetesen.


Egyet tudni kell, vérzés sosem normális terhesen és mindig meg kell nézetni, még aznap. Sokszor semmi különös oka nincs, lehet csak egy hajszálér pattan el.


Szerintem nem lesz gond, de ha megnyugtat holnap nézesd meg magatokat :)


Szexre visszatérve, szíved lelked rajta, hogy vállalod e vagy sem. Mivel volt vérzésed én nem tenném, de ez én vagyok.


Nagyon jó egészséget és boldog babavárást kívánok.

2017. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor természetesen nem kockáztatok.

Köszönöm szépen a hosszú,érthető választ!

2017. dec. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!