Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja pozitívat teszteltem...

Pár napja pozitívat teszteltem 4 tesztel is. Ma viszont rózsaszínes folyás volt a wc papíron?

Figyelt kérdés
Pihentem, bevettem magnéziumot, elmúlt, nem görcsöltem csak enyhe szurkálást éreztem. Egy hét múlva mennék dokihoz hogy lássa a babát. Kezdjek aggódni??
2017. nov. 20. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj előbb!!Ír fel gyógyszer (nem feltétlen kell aggódni,de félvállról se venni)
2017. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terhesség esetén vérzéssel azonnal orvoshoz kell menni.
2017. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Doki!!! Terhesség alatt vér nem jelent jót. Valószínű kezelni kell gyógyszerrel.
2017. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bízom benne, hogy nem vártál még órákat, hogy elmenj nőgyógyászhoz.

Terhesség alatt egyáltalán nem normális a vérzés. Vetélés jele/előzménye lehet. Ha sikerül időben "elkapnod", akkor megtudja akadályozni az orvos.

2017. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Igaz korai volt még mennem kb 4 hetes lehetek. Petezsák van, mellette cistykus felritkulás. Ez mit jelent? Egy hét múlva hívott vissza ultrahangra.
2017. nov. 21. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

írt fel gyógyszert?

Ilyenkor alap esetbe nagyon korai menni,de a vérzés az nem alap eset... én a vetélés után ,mindig egyből mentem amint pozitív lett a teszt. Gyógyszert felírt aztán ennyi,persze csinált uh-t azért,de természetesen annyira korán túl sokra nem mentünk vele. A lényeg,hogy kaptam gyógyszert, igaz utána mind2 terhességnél emelte menetközbe az adagot mert vérezni kezdtem.

2017. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem írt fel semmit. Csak azt mondta hogy sokat pihenjek és ne idegeskedjek, szedjem a terhesvitamin.
2017. nov. 21. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!