Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszínes pecsételő vérzés...

Rózsaszínes pecsételő vérzés kora terhesség esetén? Megosztanátok a tapasztalaitokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5+4 hetes kismama vagyok. Napok óta pici rózsaszìnes folyásom van, ami csak a WC papìron látszik. Voltam orvosnál, szikhólyag látszódott. Kaptam utrogestant ès az orvos annyit mondott,hogy ilyenkor nem lehet mit tenni, ki kell várni, hogy megmarad-e a terhessèg. A kèrdèsem az, hogy volt ilyen Nektek? Van olyan törtènet, ami sikerrel (babával) zárult? :)

Menjek másik orvoshoz? Erős fájasaim nincsenek. Köszönöm előre is a válaszokat.



#terhesség #Pecsètelő vèrzès #rózsaszìnes folyás
2017. nov. 6. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az első terhességemnél Vol ilyen, bár nagyon enyhe rózsaszínes folyás és enyhe görcsök. Utrot kaptam én is, már 4,5 éves a kislányom :)

Most pedig 1 hete lett pozitív a teszten, pont a nőgyógyásznál várok :D

2017. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen kezdtem barnázni. Már volt szívhang akkor. Kaptam progeszteront és mellette magneb6-ot szedtem és szinte egész nap feküdtem.

Nemsokára megszületik.


A dokinak igaza van, várni kell, hogy mi történik. Ennél többet nem lehet tenni.

2017. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most vagyok így, aggódok, holnap ellenőrzik, hogy minden rendben van-e
2017. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első: gratulálok! :) Remélem minden rendben van és csak jót mond a nőgyógyász :)


Próbálom magam nyugtatni, csak kicsit idegtépő, hogy tehetetlen az ember és nem befolyásolhatom.


Mindenkinek szorítok, hogy minden rendben legyen! :)

2017. nov. 6. 18:38
 5/12 anonim ***** válasza:

A 7. héten jártam így, szintén utrot kaptam 2-3 nap alatt elmúlt, a 14. hét körül újra előjött, de mire a kórházba értem (1 óran belül) elmúlt. Most itt szuszog a 6,5 hónapos kiscsaj.


Drukkolok, hogy nálad is minden rendben legyen!

2017. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Nallam is ez megy a 7. hettol,de nallam minden rendben van.Tegnap voltam uh.-n mar 9 hetes vagyok.Nallam volt egy kis beverzes es az urulgetett ki barnazas formajaban.Egy hetet vegig barnaztam,persze en is kaptam utrot,3 nap nem volt semmi,az ejjel megint volt egy kicsi.Doki szerint eltaethat meg egy ideig ameddig teljesen kiurul.

Drukkolok :)

2017. nov. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*eltarthat
2017. nov. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 5+3 hetesen kerültem rózsaszínes folyással dokihoz, mivel nem látott babát (ilyen korán milyen érdekes) nem csinált semmit, haza küldött, azt mondta meg fog jönni. Hát mit ne mondjak, 2 héttel később öntött el a vér. Szerintem ha kapok gyógyszert, meg lehetett volna ezt előzni. Szerintem nézesd meg magad másik dokival is!
2017. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos hogy többünknek ilyen problèmája van :(

Szorìtok mindenkinek!!

Utolsó, mèhen kìvülid volt? Sajnálom, nekem is volt, engem is haza küldtek, mondván menjek vissza egy hèttel kèsőbb, mert nem látnak semmit...Soha nem szabad ráhagyni!

Kitartást lányok! :)

2017. nov. 7. 13:40
 10/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Nálam a soki mindent rendben talált. Nincs leválás, fertőzés hematóma.. Baba szépen fejlődik (7+2 napos:10 mm felett)

Rövid ciklusom van (25 nap) tegnap kellett volna megjönnie, vélhetően erre emlékszik a testem..

Nálas mi újság?

2017. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!