Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismamák hogy vagytok?

8 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem Duphastont kell szednem,tünetek jönnek és mennek.

Remélem minden rendben.

Írjatok nálatok hogy van.


2017. dec. 6. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg émelygés és irtózatos fáradtság egész nap. A hangulatom sem a legjobb, de nem bánom, ha nincs, akkor meg az a baj 😃 boldog 8 hetes km.
2017. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rengeteg progeszteront kapok, mert lombikkal sikerült. Ettől szédülök, sokat alszok. Időnként émelygés fog el, főleg akkor, ha hirtelen megterhelem a gyomrom- sokat eszek egyszerre. Itthon fekszem hematóma miatt, ami szerencsére nem vérzik, de nem vagyok nyugodt miatta...
2017. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én utrogestant használok, alacsony progeszteron szint miatt. Hatodik héten émelygés volt pár napig, azóta jól vagyok. Pont ma töltöttem a nyolcadik hetet :)
2017. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Hétfőn leszek 8 hetes akkor megyek először dokihoz. Semmi tünetem nincs, max 1 kis mellfájdalom. Fura az első két fiamnál ilyenkorra szinte már túl voltam a hányós időszakomon most meg semmi. Remélem így is marad. :)
2017. dec. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Nekem vetélés végett adtak Duphastont,sajnos az elöző terhességem a 10dik héten megszakadt 😥

Most remélem minden rendben lesz,a harmadik baba lesz,de nem emlékszem régi tünetekre.

Jelenleg szagundorral küzdök,semmi sem jó illatú 😵

Hétfőn megyek a következő uh-ra, nagyon várom már.

2017. dec. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!