Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hetes kismamák hogy...

40. hetes kismamák hogy vagytok? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Én màra vagyok kiirva de semmi jele a szülésnek.. 1 ujjnyira vagyok nyitva
2017. nov. 28. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szombatra vagyok kiírva, itt sincs semmi, még csak egy nyamvadt jóslóm sem volt. Azt hittem, ilyenkor már rég itthon leszünk, anyukám mind az 5 gyerekét legalább 3 héttel előbb szülte...

Egyébként jól vagyok, hagy aludni is a kislányunk, nem is rugdos fájdalmasan, és bár estére elfáradok, de napközben viszonylag mozgékony is vagyok. De nagyon mennék már! :)

2017. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van kedved inkabb priviben irni?:)
2017. nov. 28. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
37+5hetes vagyok de én már nagyon nehezen viselem, esténként alig tudok elaludni, nem rosszullét miatt, hanem mert egyszerűen nem érzem álmosnak magamat, persze azért rendesen nyomja már a drágám a gyomromat és a tüdőmet is, illetve nagyon kíváncsi vagyok már a babómra, és mivel nem tudom hogy mennyit akar még bent tölteni, ettől csak még türelmetlenebb vagyok, remélem én 40 hetes nem leszek, neked meg kitartás biztosan közeleg már az idő, hacsak nem babázol már !:)
2017. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!