Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok. Nagyon...

35 hetes vagyok. Nagyon szomorú, mert szakítottam a babám apjával. Van olyan nyugtató amit terhesen is lehet szedni?

Figyelt kérdés
Folyton sírok, nem nagyon tudok kimozdulni sajnos már, és lassan megörülök itthon. Van valami amit tehetnék, hogy ne legyek ennyire magam alatt?
2008. okt. 24. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ne haragudj, de én nem tudom, hogy milyen nyugtatót lehet ilyenkor. Jaj nagyon sajnállak, semmi esély a békülésre? Ne félj, idővel rendbe jönnek majd a dolgok és ne pityeregj, mert a lurkó a pocakodban még a végén nem akar majd megszületni, ha ilyen szomorú a mamája. Fel a fejjel és kitartást!
2008. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm, de semmi esély rá. Jobb így, én tudom az eszemmel, csak a szívem szomoru nagyon.
2008. okt. 24. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
hat nagyon sajnalom ami veled tortent,de ha te szomoru vagy hidd el a babad is atveszi!! tudom hogy konnyu mondanom de ne probalj meg ne magad alatt lenned!! a gyerek mindennel fontosabb, meg az apjatol is!! ne felj megszuletik a baba a parod se fogja nezni olbe tett kezzel, hogy szuletett egy gyonyoru gyermeke es minden helyre jon! addig meg probalj a gyerekedre koncentralni par het es a karodba tarthatod hidd el minden szomorusagod egy pillanat alatt elfog szallni!!! fel a fejjel nem lesz semmi gond!! es boldog babazast, konnyu szulest kivanok neked!
2008. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
utolso valasz iroja vagyok: en is kulon voltam a ferjemtol mikor a lanyunkat vartam 8 honapig,3 hoanpos terhes voltam mikor eljottem tole( igaz mi nem szakitottunk) hanem el kellet jojjek, es majd miKOR A lanyom 2 honapos volt akkor latta eloszor, nekunk se volt konnyu helyzetunk de minden helyre jott!
2008. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Sajnálom hogy szétmentetek bíztos nagyon nehéz. Szerintem nem maradj egyedül ha lehet, menj esetleg szüleidhen vagy egy jó barátnőhöz amitől egy kicsit feltöltödsz és nem leszel annyira magad alatt. Vagy hívd meg öket magadhoz a lényeg hogy minnél kevesebbet legyél egyedül.

Sok sikert, és kitartást.

2008. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sedatif PC-t szedj be. Homeopátiás. Én is azt vettem be, amikor úgy éreztem, h muszáj. (nem zökkenőmentes terhesség az enyém sem)

Egyéb ötletem nincs, ilyenkor nem sok hasznos dolgot lehet írni, mert még a babára is úgy gondol az ember ilyenkor, h "jajj, mi lesz most?!". :(

Majd a baba elfeledtet minden rosszat, hidd el!

Sajnálom, h ilyen helyzetben vagy, és kívánom, h mihamarabb rendeződjön minden!

2008. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!