Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira szomorú, hogy ilyen a...

Annyira szomorú, hogy ilyen a védőnöm!?

Figyelt kérdés

Új védőnőm van. Ez a mostani komolyan mondom, egy rakás szerencsétlenség. Az első találkozáskor nem tudta rendesen megmérni a súlyomat és a vérnyomásomat. Jó, elnéztem neki, mert még nincs gyakorlata.

Ma is voltam nála. (5hét telt el az első találkozás óta) Én azt hittem fogom magam és eljövök! 3x rakta rám azt a tépőzáras valamit, hogy megmérje a vérnyomásom, de még harmadjára sem tudta rám rakni, lecsúszott a karomról. A súlymérésnél megint csak problémák voltak. A kiskönyvemből nem tudta kiirni rendesen az adatokat, nekem kellett diktálni, hogy mi van odairva. A gyógyszerek nevét is elirta. Miután végeztünk ezekkel, megkérdeztem, hogy hogyan működik az apasági nyilatkozat elintézése, milyen papirok szükségesek hozzá. Erre az volt a válasza, hogy nem tudja!!

Most komolyan, az ilyen minek van ott? Annyira felesleges volt elmenni hozzá. Másnak is van még ilyen tájékozott védőnője?

32hkm


2011. nov. 22. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj! Már megszületett a babám, mikor közölte, hogy a köldökcsonkot fölöslegesen ápolom, magától rendbe jön. És miért nem fürdetem úgy rendesen, mondom, a csonkot ne érje víz, hát szerinte fölösleges.

Legutóbb két felső foga jött, külföldön élünk, mondom neki, fájdalomcsillapító babáknak, mit adhatok, mit kérjek a gyógyszerésztől? Erre azt mondta, nem szükséges babáknak. Basszus, babáknak nem fájhat? Én meg olvasom, hogy másoknak nurofentől sokkal jobban aludt pl.

Tejallergiás a fiam, na azt már nem mesélem el, milyen hülyeségeket mond, miket adjak...

2011. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

jaja..:)a védőnők.Megkérdezte tőlem,hogy 8 hós babámnak mi az étrendje,montam neki,hogy főzelék tésztaételek gyümi baba desszert ilyesmi,meg néha kap egy kis kenyeret,ha mi is azt eszünk mert kéri izlik neki.Majdnemhogy lehülyézett...tészta kenyér???

Rákérdeztem,hogy akkor mit?


tökfélék,feles bab,borsó,és káposztából készült ételek.

35 éve védőnő!

Nem tudom kommentálni a dolgot,de hát ugyis levágjátok:)

2011. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 2. válaszoló!

Értem... :D

Gyakorlatilag mindent javasolt, amitől Baba pocija fájhat... :(

2011. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak egy rossz tanácsot kaptam tőle, nevezetesen hogy hagyjam nyugodtam sírni a babát mert később elrontom. 2 hónapos a picim. Hát nem hagyom sírni hogy lenne szívem hozzá??
2011. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nagyon sok ilyen védőnő van. Az enyém azt ajánlotta hogy ha rossz alvó a babám (2 hós) adjak neki lázcsillapító kupot. Csak pislogtam.
2011. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy lehet védőnő az akinek nincs gyereke.

Az enyém itt beszél a szülésről, hogy mit fogok érezni, meg hogy jobb az érzéstelenítés stb. és még életében nem szült.

Hallomásból én is tudok beszélni....

2011. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én két védőnőt ismerek. A miénkre egy rossz szavam sem lehet, nincs is!

A szomszéd település védőnőjét is ismerem. Összefutottunk tavaly az utcán. Azt kezdte figyelgetni, hogy a gyerekem csámpás. (Hypotón, akkor még bőven kezelés alatt állt, emiatt volt csámpás.) Javasolta, hogy a két cipőjét cseréljük meg és úgy hordassam vele pár hónapig, akkor biztosan helyre jön....

2011. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!