Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen rendesen gömbölyű a...

6 hetesen rendesen gömbölyű a hasam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Párom is nézte főleg felülről rendesen ki van gömbölyödve ami persze nem lehet még a babától annyira kicsi. Ennyire fel lennék puffadva? Mindig nagyon lapos volt a hasam és hát szembetünő nekünk hogy ilyen. Mindenhol az olvasom hogy csak 3 hónapos kortól látszódik valami.
2017. dec. 7. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy csak puffadas.foleg este jon elo..
2017. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem egésznap ilyen...nem.tudtam hogy ennyire lehet puffadni...
2017. dec. 7. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nem emelkedik ki a méh a medencéből, így igen, ennyire fel vagy puffadva. Vékony kismamáknál, lapos hasnál látszódhat nagyon hamar, ez sok mindentől függ, én hiába nem voltam anno 50 kiló sem az első terhességem kezdetekor, annyira erős hasizmom volt, hogy határozottan későn kezdett csak látszani a pocakom és a második babánál is alig volt észrevehető még később is, aki nem ismert a 20. hét körül sem mondta volna meg rólam, hogy babát várok. Nagyon egyéni.
2017. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen 😊
2017. dec. 7. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A magzat még csak szezammag nagyságú, tehát ez puffadás. Nagyon sok embernek van.
2017. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor valami hormon okozhatja 😊
2017. dec. 7. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ennyire puffadni 😢 24 hetesen kisebb volt a hasam, mint 6-7-8 hetesen. De rendszeresen feszült is a gázoktól. Bélmozgás olyan sok volt, hogy azt se tudom, mikor kezdtem érezni a babám.

Luteális fázisban is puffadok csak nem annyira, mint koraterhesen.

2017. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen lehet ennyire puffadni:)Tényleg alkati kérdés,akinek nem annyira erős a hasfala meg lazák a kötőszövetei sokkal hamarabb látszik minden.Én 7 hetesen már kismamanadrágot vettem, most 9+2 hetesen akkora pocim van mint egy 16 hetesnek:)

2017. dec. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én annyira puffadtam, hogy 16 hetesen, nagyobb volt a hasam, mint 30 hetesen. Nem vicc.
2017. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!