Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert szamit magasnak 1 ora...

Miert szamit magasnak 1 ora utan a 6,8-as ertek etkezes utan? (vercukor meres)

Figyelt kérdés

28 hetes kismama vagyok es insulint akarnak adni erre az ertekre. 2 ora utan pedig visszamegy az ehgyomri ertekre pl 4,6 vagy 5,4 stb.A cukorterheles magas volt 2 ora utan 8,1. Viszont tartom a 150 grammos dietat, es eddig 7,1 volt a legmagasabb ertek 1 ora utan, 2 ora mulva pedig visszament 5,8-ra, de 5 alattit is szokott mutatni a mero. A diabetikus szerint hatareset es ezert szeretne ha insulint hasznalnek. A 2 orasit nem veszi figyelembe csak azt amit 1 ora utan kell merni. Amikor felpaprikaznak valami miatt, akkor ehgyomorra 6,4 vagy 6,8 szokott lenni maximum. Lehet, hogy ezert szeretne ha insulint is hasznalnek plusz a dieta? En ugy gondolom, eleg lenne a dieta, mert ha minden egyes alkalommal valaki felcseszi az agyam akkor szurjam magam insulinnal vagy mi?? Ti mit gondoltok errol? Nem vagyok orvos, tiszteletben tartom a doktorur velemenyet, de szerintem ez tulzas...

Volt mar valakinek hasonlo szitu?


2017. dec. 8. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha diétázol akkor 1 órás érték a lényeg, úgy emlékszem 7 alatt kell lennie.

ÉN is terhességi cukros voltam.

EGyszer kétszer ha kiugrik az érték nem baj.

Amúgy a 6,8 az még jó....

Próbáld a reggelit variálni, inkább teljeskiörlésűeket egyél, de ezeket te is tudod biztos.


Az éhgyomri 6,4 viszont soknak tűnik.... talán ezért lenne az inzulin inkább nem?

2017. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszodat, legtöbbször előfordul, hogy a 150 grammot sem eszem meg egy nap, plusz össze-vissza kell rohangálni és nem tudok rendesen étkezni..Lehet ezért is van magas, vagy ez csak tévképzet? Igen, én is még erre gondoltam, hogy e-miatt szeretné,mert magas éhgyomorra. De egyébként, pont ezt vettem észre amikor ideges vagyok és akkor mérek cukrot,akkor megy fel éhgyomorra ilyen magasra. Valahogyan ezt kontrollálnom kellene...Létezik valami nyugtató hatású gyógytea amit ihatnék? Mert ez nem normális,hogy mindenen felkapom a vizet:/
2017. dec. 8. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!