Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Utrogestan hüvelykapszulátó...

Az Utrogestan hüvelykapszulától fokozódhat a hányinger, hányás?

Figyelt kérdés
Nemsokára betöltöm a 13. hetemet. A fáradékonyságom jelentősen csökkent, az állóképességem javult, viszont a hányinger és a hányás sajnos még mindig jelen van. Kezdeti barnázás miatt Utrogestan hüvelykapszulát írt föl nekem az orvos, aminek az adagját egy ideje már csökkentem, néhány nap múlva pedig teljesen el is hagyhatom. Úgy gondolom, hogy mostanra már a szervezetem termel elég progeszteront, a hüvelykapszulával pedig plusz hormont viszek be magamba. A több hormon pedig több rosszullétet eredményez. Szerintetek várható esetleg az, hogy ha már teljesen elhagyom a hüvelykapszula szedését, akkor a hányinger is mérséklődni fog?
2017. dec. 8. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

16-18. hét környékén lettem jól, a 12. héten álltam le az utrogestannal.

De nem feltétlenül van összefüggés, barátnőm 1. babánál nagyon rosszul volt félidőig, és nem szedett semmi plusz hormont. Most a 2. babánál vérzés miatt utrogestant kellett szednie, egyáltalán nem volt rosszul.

2017. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés szerintem. Én a 13. hét betoltesekor hagytam abba csökkentés utan, de még utána is volt hányingerem heti 1-2szer. Amúgy állítólag a szájon at bevehető utro okoz hányingert. 18h km
2017. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!