Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki dohányzott terhessége elött?

Ki dohányzott terhessége elött?

Figyelt kérdés
Hány hetes terhes vagy? Méhlepényeddel minden rendben?
2017. dec. 8. 17:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Olvasd már el a kérdést mégegyszer
2017. dec. 8. 18:24
 2/12 anonim ***** válasza:
Én előtte 5 hónappal hagytam abba második babánál, első gyerkőcöm előtt meg 1 évvel. Minden maximálisan rendben volt.
2017. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első terhességem előtt 12 évig dohányoztam, de amint megtudtam h babám lesz, abbahagytam. 41 hetesen szültem, akkor volt 2. fokban érett a lepény. Szülés után fél évvel visszaszoktam, majd újra dohányoztam 4 évig. Most tavasszal abbahagytan ismét, mikor elhatároztuk hogy jöhet a kistesó. 14 hetes vagyok most, eddig minden ok.
2017. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mikor megjött a mensim akkor raktam le. Semmi gond nem volt.
2017. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is rögtön leraktam,ahogy kiderült a terhességem.

Mégis korán érik a méhlepény 😢

2017. dec. 8. 20:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Én kb. 8 évig dohányoztam, terhesség előtt pár évvel lényegében leszoktam, néha szívtam 1-2 szálat csak.

A 3. héten amikor még nem tudtam volt egy munkahelyi buli ahol bevodkáztunk, igaz, ekkor azt mondják nem árt még meg, később antibiotikumot is szedtem - ezek se túl egészséges dolgok.

Nem volt semmi a méhlepényemmel, egészségesen baba lett.

2017. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem az enyémmel miért van állandóan gond 😢
2017. dec. 8. 20:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen független.
2017. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez annyira szervezetfüggő. Lehet egy káros szenvedéllyel élőnek tökéletes lepénye, míg egy teljesen egészségesen élőnek problémás méhlepénye.

A pozitív teszt napján hagytam abba a dohányzást kb 12 év után. 22 hetes vagyok, egyelőre szerencsére semmi probléma.

2017. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mikor megtudtam hogy terhes vagyok egyböl letettem kb 1 napot késett mikor teszteltem,most a 35 ik hétben vagyok és ssjnos 2-3 as fokban érett màr a lepényem.Kiváncsi vagyok meddig huzom igy még?
2017. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!