Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki szintén 6...

Van itt valaki aki szintén 6 hetes?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdés van de nekem olyan fura h egyszer sem voltam még rosszul. Csupa aggodalom h minden rendbe van e. Csak egy hét múlva 7 hetesen megyek uhra. En állandóan éhes vagyok de nagyon meg a melleim fájnak ha nincs rajtam melltartó.
2017. dec. 9. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én elvileg 6+4 hetes vagyok ma és én is csak jövő héten megyek dokihoz majd 7+2 hetesen. Nekem változó,van hogy semmi bajom, van hogy émelygek. Nagyon változó. A reggelek nehezen indulnak, öklendezem, de szerencsére semmi nem jön ki belőlem. Meg èn is marha éhes vagyok. :))
2017. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1es voltam: Ne idegeskedj,minden rendben lesz. Én mondjuk eléggé izgulok,mert voltam dietetikusnál és szerinte IR-em van,diabetológiára csak kedden megyek majd,emiatt kicsit parázom. :/
2017. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól mert semmi szokványos tüneted nincs nincs baja a babának . nyugodj meg .Én most vagyok a 23.héten .. az elejétől fogva rosszul léteim vannak . Az ismerösöm aki dec.24 re van kiirva pl azon kivül ,hogy mozog a pici észre sem vette a terhességet és egészséges a pici .
2017. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2017. dec. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!