Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van 31 hetesen ilyen tünet?

Kinek van 31 hetesen ilyen tünet?

Figyelt kérdés

Hányinger,maró érzés a torokban (sav), hányás.

Mi okozza?


2017. dec. 9. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, és van is azóta. 36 hetes vagyok. Teljesen természetes jelenseg, a baba nyomja a gyomrod.
2017. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj a bordaív alatt?Nekem is hasonlok voltak, csak erős fájdalom kísérte.Hellp szindróma volt.
2017. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem fáj
2017. dec. 9. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?Fehérje nincs a vizeletedbe?Ha ezek nincsenek akkor nem hiszem, hogy hellp-ről lenne szó.Lehet, hogy valóban "csak" gyomorsav, de érdemes orvossal beszélni róla.
2017. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom pont jó,fehérje nincs a viteletembe
2017. dec. 9. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy terhes vagy? ezek arra jellemző tünetek ;)
2017. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet a sok citrom,narancs okozza?
2017. dec. 9. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
A terhesség utolsó heteiben nagyon gyakori a reflux. Tünetei: hányinger, maró érzés a nyelőcsőben, étvágytalanság, akár hányás is. Nekem is volt kb 33. héttől.
2017. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!