Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy a csudába lehet jelentkez...

Hogy a csudába lehet jelentkezni a DM baba bónusz programjába?

Figyelt kérdés

November elején regisztráltam online, azóta is küldik postán a kártyát. Ma bementem az egyik dm-be, ahol közölték velem, hogy csak online tudok regisztrálni, és kártya nélkül semmit nem tudok csinálni. Most akkor mi van? :)

Szerdára vagyok kiírva, ezért lenne sürgős. :D


2017. dec. 11. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Attól mert szerdán szülsz, miért olyan nagyon fontos?


Ki kell várni a postán, mást nem tudsz tenni.

2017. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Es mi van akkor ha szerdan szulsz? xd Mast nem is vettel, vgy mi? Vagy utana mar nem tudod megkapni a csomagot? Nem ertem.
2017. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a benne található termékmintákat vinné a kórházba :D
2017. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

DM bababonusz csomagot úgy kaphatod meg,hogy igenylesz dm beauty kártyát a dmben.

Kikuldik par nap alatt. Es a dm kartyakóddal regisztrálsz a bababonusz programba! Akkor megfogod magad vagy apuka vagy vkid , latjak h regiztél és megkapod a kis zsákot.


Ha legkozelebb bemesz mondd meg h akkor szeretnél újra kártyát igényelni.. vagy pedig kaptál egy ideiglenes kartyat. Egy szorolapon van rajta azzal a koddal regizhetsz. De mivel a zsák igénylesenel kell a kartya igy marad az h ugy teszel mintha még nem igényeltél vna kartyat es ujra regiznek téged és küldenek újaz

2017. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja, nincs semmije a babának, gondoltam összeszedem gyors az utolsó napokban a promós termékeket, aztán le lesznek tudva a babaápolós cuccok minimum 2 hónapra. :)))))


Utolsó, köszi a választ, holnap szerencsét próbálok! :)

2017. dec. 11. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert. Ne hagyd h lerázzanak
2017. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam.

Az volt a megoldás, hogy igényeltem a pénztárnál egy ideiglenes kártyát. Annak volt egy száma, amivel be tudtam lépni. Ott igényeltem egy társ kártyát és láss csodát, pár napra rá kipostázták az eredeti kártyámat (amit először kellett volna) és egy másik borítékban a társ kártyákat. :D

Egy posta körrel két levelet is címeztek nekem :D


Úgyhogy én így kaptam meg. Az ideiglenes kártyával amúgy tudsz már a dm-ben babacsomagot nyomtatni ha nem érkezne meg addig.

2017. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!