Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok és meg nem...

32 hetes vagyok és meg nem fordult meg a babam?

Figyelt kérdés
szerintetek megfordul?? van olyan valaki itt aki hasonlóan volt?megfordult? aggódok... és ha nem fordul meg akkor mi lesz ? akkor is meg próbáljak hogy megszülessen normál módon vagy ilyenkor császár automatikusan ? nincs fogadott orvosom.
2017. dec. 14. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém az utolsó nap fordult meg. Elképesztő fájdalom volt. Egész délelött szenvedtem, estére meglett a babám
2017. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de jó...nagyon elkeseredtem ....félek a császártól föleg attól hogy meg vajúdni is hagynak .
2017. dec. 14. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem pont ezért írtak be császárra. Nem inditották meg a szülést. A baba is sérülhet.

Nem tudom milyen szülni ,de maga a kezdete ,a fájások is borzalmassan fájtak.

Anyám szerint kevesbé rossz a császár mint a szülés.

A fogadott orvos sztm lényegtelen.

Érzéstelenítenek gerincbe ,aztan műtenek ,öszevarnak. Egy darabig semmit nem érzel. Aztánk kapsz oxitocin (méhöszehuzodásra). Meg amig bent vagy két szurit trombozis ellen.

Amikor elöször felkelsz borzalmassan fáj. Az első és még a második nap rosz. 4 5nap után nem is érzed szinte.

2017. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Sztm a vajudás után(nem hiszem h igy hagynak) a császár megváltás.
2017. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 32.héten még faros volt, a 36. heti ultrahangra már befordult.:) ilyenkor még azért van helyük. Mondjuk én úgy voltam vele, ha nem akar megfordulni, akkor annak oka van. Pl rövid vagy nyakratekeredett köldökzsinór és akkor inkább maradjon csücsülve és császározzanak, csak legyen minden rendben. Úgyhogy én nem izgultam miatta. De végülis megfordult.:)
2017. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A császár meg függ orvostól is, illetve a faros is több módon tud feküdni. Lábbal előre, popsival beékelődve, egy lábbal előre.... és ezek mind befolyásolják a természetes szülés lehetőségét.
2017. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!