Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmehet így a babám?

Elmehet így a babám?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok.Nem fáj a hasam,nem érzek.De nagyon fáj a vesém,derekam.(Azt hiszem, felfáztam) Vizes folyásom van és a betéten egy száraz barna folt volt.Nem nyálkás,nem véres...Mondjuk nekem mindig ilyen ha stresszes vagyok vagy fel vagyok fázva.Most teázok és ki sem mászok az ágyból.
2017. dec. 15. 14:08
 1/8 A kérdező kommentje:
*nem vérzek
2017. dec. 15. 14:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész orvoshoz? Ahelyett hogy otthon teázgatsz.


A felfázás még terhesség nélkül is orvost kíván.

2017. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elszomorítani de te vérzel, aza barna folt az vér.... a helyedben azonnal felkeresnék egy nőgyógyászt!
2017. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Kapásból 3 nyomós indokod van h meg ma elmenj orvoshoz. Nem ér rá..

Barnazas (vér az is)

Vesefájdalom

Valószinűleg fel is fáztál,ha nem leszek kezelve mihamarabb akkor elveszíteheted ot felelőtlenségből..

Nemtudom mivan a kismamákkal mostanában h a barnázást és komoly dolgokat letojják , de amikor hülyeségről van szó abból nagy cécót csapnak..

2017. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
A felfázás azt jelenti, hogy elkaptál valamit, ami bizony okozhat bajt, ha nem kezelteted. Lehet, neked máskor jók a népi praktikák, de a baba miatt most menj biztosra és orvoshoz.
2017. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
A felfázás nem azt jelenti, h megfújta a szél a derekad, hanem vmit összeszedtél, amivel orvoshoz kellene menned. Ha nem veszed komolyan, igen, elmehet a baba. Ráadásul vérzel is, ami önmagában indok az orvosra. Mi van az emberekkel, komolyan?
2017. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmehet, ha nem mész el dokihoz.
2017. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Terhesseg alatti hugyuti fertozes -a felfazas ugyanis bakterium okozta hugyuti fertozes hetkoznapi neve- nagyon veszelyes a babara nezve. Nekem is volt, vizeletmintabol derult ki, es azonnal terhesseg alatt szedheto kifejezetten erre valo antibiotikummal kezeltek. Az orvosok, szulesznok nagyon sokszor felhivjak a kismamak figyelmet erre (jo esetben...).
2017. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!