Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kesik a menzeszem 8 napja....

Milagros kérdése:

Kesik a menzeszem 8 napja. Egyutt voltunk a parommal tobbszor is vedekezes nelkul?

Figyelt kérdés

Szoval! Tobbszor is egyutt voltunk a parommal vedekezes nelkul, mert babat szeretnenk. Azon a bizonyos napon is amikor a legeselyesebb a teherbeesesem. Multheten csinaltam tesztet, negativak lettek. A melleim nagyon fajnak, rs multheten vegig ereztem a leszakadt a hasam alja erzest h megfog jonni.. 12.-en el mentem orvoshoz , aki azt mondta nem lat terhessegre utalo jeleket. Papiromon ez all: - uterus merete:51x40mm

Endometrium vastagsaga : 9,4mm

Bal petefeszek: 31x21mm

Jobb petefeszek: 38x20mm


Van mar egy gyonyoru kislanyom, 5 eves. Vele 5 hetesen vtam pozi teszt utan orvosnal, aki latta hasi uh. A petezsakot.

Most huvelyi ultrahangot csinalt a masik dr. De nem latott semmit. Van esely ra h terhes vagyok ? Vagy esetleg a megadott meretek mondanak valamit ?


2017. dec. 15. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
8 napos vérzés késésnél, negatív teszt mellett biztos nem vagy terhes!
2017. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. olvasgatok.. sokan irtak h hasonlo helyzetben vtak es kb egy het mulva mar pozi teszt uh is volt. Azert meg remenykedem hatha.. ennyit nem kesett meg.. es a melleim is nagyon fajnak.. tesztelek ujra holnap hatha..
2017. dec. 15. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, orvos megvizsgál, azt mondja nem lát jeleket.

Neten megkérdezed, azt írják valószínű.

Te pedig egyiknek sem hiszel, mert "olvasgatsz".....akkor ugye tudod, hogy a kérdésed full értelmetlen?

2017. dec. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

bocs, azt írják NEM valószínű.



Aztán látom azt írod találtál olyanokat akik így jártak és volt baba. Szóval mi a kérdés értelme? :)

2017. dec. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazabol azert irtam a mereteket hhatha ebben okosabb valaki nalam.. egyebkent most csinaltam egy tesztetvizelet sugarbol ami ment aztan mindnehova a teszten es pozitiv lett.. de lehet eteves eredmeny mert a jelzocsikra is ment ?
2017. dec. 16. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
A teszt ritkàn téved és ha nem jol csinàlod meg maksz negativ jelzést ad. Ha pozitivat teszteltél holnap csinàlj ujjat és kiderűl. Sok sikert.😊
2017. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Masnap csinaltam es pozi!!! 6 hetes vagyok ! :)
2017. dec. 20. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!