Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy bírtátok a várakozást?

Ti hogy bírtátok a várakozást?

Figyelt kérdés

Ugye az elejen 3szor voltam uh-n 6-7.hetesen

1.terhesseg megallapitas

2.ellenorzes

3.down szures elejen

Most 18.an megyek a down szures vegere ....

De mar hetek ota szamolom a napokat, olyan furcsa ez a kimaradas, pedig most nagy fejlodesek zajlanak.

Ugy varoom ☺ti hogy birtatok??


2017. dec. 16. 04:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nehezen, de a 19. hettol begyorsultak a dolgok, gyorsabban ment az ido onnantol.
2017. dec. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
En is abban bizom, ha mar erezni fogom, jobb lesz ☺
2017. dec. 16. 05:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Amig 20 hetes nem lettem csiga lassan ment az ido.Mostmeg azon kaptam magam, hogy 8 het es szulok:)
2017. dec. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nehéz, mert akkor még sokat aggódunk. De amikor már gömbölyödik a pocak, és elkezdhetünk készülődni (pl. vásárlás), akkor csak úgy rohan az idő, és azt vesszük észre, hogy már a karunkban ringatjuk.
2017. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. 19 hetes vagyok, szerdán megyek a genetikai UHra. Utoljára 13 hetesen láttam! Aggódok, h minden rendben legyen. Jó lenne ha már érezném, h mozog, más már érzi ilyenkor , persze tudom, h sokan csak húsz hét utan kezdik érezni. Úgy erzem, h a jövőheti UH után meg tudok nyugodni, alig várom, a neme is ki fog derülni. :)
2017. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos más a terhesgondozás is ezért sok vizsgálat nincs mint otthon .24 hetesen még mindig nem.telik az idő . Hiába érzem már ,hogy mocorog (elég rég óta érzem) csak lassabban telik :)
2017. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Norman Bates ***** válasza:
Nekem kb 16. Hetig nagyon lassunak tunt, de azota kb el sem hiszem hogy ilyen gyorsan telik az ido. Most vagyok 25 hetes, kb 3,5 honap maradt es meg annyi mindent kell beszerezni, elintezni etc. Mostmar inkabb ugy erzem hogy picit gyorsabban telik az ido, mint szeretnem.
2017. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 18.héttől gyorsult fel minden. Akkor éreztem, a határozott rúgásokat. 19. héten tudtuk meg, hogy kisfiú lesz és elkezdtünk neki vásárolni fiúsabb cuccokat, aztán már azon kaptam magam, hogy 27.hétre meg volt az összes ruhája, már a 30. héten vagyunk, el sem hiszem, hogy 10 hét és vége. Már minden cucca meg van, nem sokára a kórházi táskákat pakolom be, ahogy készülődsz, vásárolgatsz, te is azon kapod magad, hogy "nem rég tudtam meg, hogy terhes vagyok és mindjárt szülni megyek"
2017. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó , mondjuk így is furcsa hogy mar 3 honap el is telt 😃 ma voltam . Minden rendben . Tokeletes a kombinalt teszt 😊 lany lesz lehet . De meg nem biztos 😊 szegyenlos volt a kis dragam , takarta a buksijat 😃
2017. dec. 18. 18:00
 10/14 anonim ***** válasza:
örülök, hogy minden rendben, további szép napot neked :)
2017. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!