Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes vagyok és haránt 2...

30hetes vagyok és haránt 2 ben fekszik a baba?

Figyelt kérdés

Volt így valaki? Megfordult végül, van káros hatása?

Császáros leszek, egyéb miatt de még nincs kiírva, azt mondta az orvos h megvárjuk a következő uhn hogy helyezkedik.

Elfelejtettem nagy zavaromban megkérdezni h miért függ a császár idopontja a helyzetétől??:)

Tudja vki?

Volt vkinek harántos babája innen?


2017. dec. 17. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem van...38 hetes vagyok, szinte végig haránt volt, ami azért rossz, mert máshogy feszül a méh, hamarabb elfolyhat a magzatvíz. Kértem szépen, h valamerre forduljon, mert ennél még a faros is jobb. Be is fordult farosba :). Most a kettőt válogatja. Az előző babámmal is ez volt, de akkor nem figyeltünk rá ennyire. A 34. héten elfolyt a magzatvíz, császár lett. Akkor mondta az orvosom h enyhe méhdeformitásom van, azért feküdt így, mert ez volt kényelmes. Mindenesetre most örülök hogy ha már császár, legalább koraszülött nem lesz...

De itt többen írták, h befordult rendesen a végén, szóval van esély. Ja írtad, h császár... Akkor végülis mindegy.

Annyi még h ha elfolyt a magzatvíz, le kell feküdni, nehogy előreessen a küldökzsinór. Na ezt se tudtsm előzőleg, de szerencsére nem lett ebből gond.

2017. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a jó tanácsokat.

Az orvosom befektet a 35-36 het kozott már ha még akk is harántban lesz. Nekem nagyon szűk a medence csontom szerinte ez az oka.

38+5nél van tervbe a csaszar

2017. dec. 17. 13:54
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja igen csaszar szval nalam " mindegy "

Inkabb a koraszules lehetosege aggaszt es a veszélyei a babára. Ami van ugy nez ki boven.:(

2017. dec. 17. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan vészes a helyzet szerintem...sima farfekvésnél is érvényes ez a hanyatt fekvés pl.Utána olvastam szakkönyvekben is, írták, hogy van aki befektet emiatt, de ez nagyon változó. Más is van neked vagy csak a harántfekvés miatt? Én mondjuk örülök, hogy nem kell egy 5 és 3 éves mellett heteket bent lenni. Nekem 39. hétre van kiírva a császár, de a baba miatt jobb szeretném, ha beindulna magától, mondjuk előző éjjel. :)
2017. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak az zavar ebben h a vedono es orvos szerint is okkal fekszenek ugy a babák,ahogy. Nem jó kedvből, ami persze logikus! Csak a harántnál nagyobb az esélye a koraszülésnek ,mert rendellenesnek számit ez a fekvés és repedhet a burok. Azert fektetnek be ha nem fordul át minimum farosba , hogy "kéznél legyek"

Volt nagy hasi mutétem tavaly ezért a császár.

Neked konnyu szulest kivanok 😊😊

2017. dec. 17. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi, de nekem is császár lesz. :( Gyors felépülést nekünk! :)

(De azért neked 30 hetesen még bőven foroghat...mondom, több ilyet olvastam itt a gyakorin)

2017. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom , tudom én ám de aggódok

Ez a dolgom☺☺

Jaj tényleg bocsi, akkor gyors felépülést bizony☺☺

2017. dec. 18. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!