Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzat mellkasában folyadékg...

A magzat mellkasában folyadékgyülem látható. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 12. Hetes UH-n találtak a babám mellkasában a szíve körül ( nem a szív burokban ) 1,2mm -es folyadékgyülemet. Esetleg valaki tapasztalat? Mi lehet az oka?

Kórházba vettek vért torch szűrésre, januarba kell vissza mennem UH kontrollra és vesznek magzatviz mintát . A Down szűrés negatív! Hallani sem akarok róla hogy a terhességet meg szakítják .

A méretei jók, a szíve is normális ütemben pulzált , minden tökéletes csak ez nem, nem értem mi lehet nagyon aggódom .


2017. dec. 18. 09:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%

Mi az oka? Hát miért nem kérdezted az orvos? Mert majd itt a bolti elado Kisguci Illesne megmondja ?

Nem bírom felfogni az ilyen kérdéseket.

2017. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én meg az ilyen parasztokat nem értem mint amilyen te vagy . Az orvos sem tudott semmi biztosat mondani , azért tettem fel a kérdést hátha valaki tapasztalta már és el tudja mondani .
2017. dec. 18. 09:52
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha még az orvos sem tudja akkor ez azt jelenti, hogy meg kell várni a vizsgálatot. De nagyon megértem az aggodalmadat, és kitartást kívánok amíg megtudjátok mi ez! Valószínűleg nem olyan tragikus, ha az orvos nem hívta fel a figyelmet a legrosszabbra. Ne aggódj, az nem tesz jót, bízz abban hogy esetleg felszívódik, erre én rákérdeznék. Meg arra is, hogy mi a legjobb és legrosszabb ilyen eset a praxisában. Nekünk már 2 hónapos kislányomnál volt olyan eset aminél leletre kellett várni, tudtam, hogy életig tartó várakozásként fogom megélni. Megkérdeztem mik a tapasztalatai és elmondta, hogy legjobb esetben 1 hét és elmúlik az ecseteléstől, legrosszabban műteni kell.

Kitartást és pozitív gondolatokat!

2017. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a net tele van ilyen tapasztalatokkak (rákerestem google-ban), de nem éri meg olvasgatni. Mindegyik eset más, lett tragikus kimenetelű és nem tragikus is, egyedi eset függvénye, attól függően, hogy mi okozta és van-e víz máshol is. Tényleg nagyon eltérően végződő sztorik vannak, teljesen felesleges stresszelned magadat azon hogy másoknál mi lett hisz nem tudhatod hogy a ti eredményeitek milyenek lesznek. De ismétlem, tudok nehéz megállni a netes kutakodást ilyenkor.
2017. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az orvos annyit mondott hogy vagy felszívódik és akkor nem tudja mitől van, vagy fertőzés okozta ezért vett torch szűrésre vert de ez meg 2 hét mire lesz valami , vagy meg kell szakítani a terhességet . Januárban megyek UH kontrollra , magzatviz vételre és szív UH-ra .... de kibírni ezt a 2 hetet egyszerűen örökké valóság . Én is olvasgattam neten de úgy igazán egyik betegség sem olyan mint a miénk. Neten azt írják hogy a szív burokban folyadék , de nekünk nem a szív burokban van .... arról nem írnak semmit. Azt láttam meg hogy hidropszia... de az sem mert nekünk nincs az egész testébe folyadék . 2 kérdést találtam ami olyan mint az én esetem de arra meg válasz nem érkezett .
2017. dec. 18. 10:39
 6/28 A kérdező kommentje:
Nagyon el vsgyok keseredve, a családomban semmi féle genetikai rendellenesség nincs , sem a párom családjában . Fiatal vagyok 21 éves , az sem mondható , hogy késői terhesség . Első baba , és nem károsítom semmivel. Nem tudom elképzelni hogy miért történik ez . Mások drogoznak isznak cigiznek és egészséges a gyermekük .
2017. dec. 18. 10:44
 7/28 anonim ***** válasza:

Akkor elmondta mik az eshetőségeitek. Nagyon sajnálom de más tapasztalata itt nem segít hisz nem tudjatod nálad hogy lesz.

Pl. valaki azt írja, hogy megszakították neki mert életképtelen lett volna, vagy épp elvetélt emiatt, attól csak magad alá kerülsz holott lehet hogy nálad nem lesz ez!

Ha meg más azt írja nála felszívódott, attol még sajnos nem biztos hogy te is így jársz és akkor meg attól leszel kiborulva, hogy miért pont te jártál rosszul amikor másnál megoldódott?

(én fenyegető vetélés előtt voltam így, hamis reményt sem akartam, és azt sem, hogy még jobban megrémüljek, ezért nem olvasgattam mások történeteit amikor vérezni kezdtem.

2017. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon sajnálom 😔

Bízom benne, hogy fel fog szívódni , mert nem akarom elveszíteni .

2017. dec. 18. 10:51
 9/28 anonim ***** válasza:
Akkor ebben bízz! Kitartást és ismeretlenül is nagyon drukkolok nektek!
2017. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!!
2017. dec. 18. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!